Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wiadomo, kto pokaże mistrzostwa Europy u-21! UEFA opublikowała listę

UEFA ogłosiła listę nadawców, którzy będą transmitować mistrzostwa Europy. Okazuje się, że w Polsce turniej będzie transmitować Telewizja Polska. TVP oficjalnie tego jeszcze nie potwierdziła.

W połowie czerwca ruszają mistrzostwa Europy u-21. Reprezentacja Czesława Michniewicz zagra 16 czerwca z Belgią, 19 czerwca z Włochami, a 22 czerwca z Hiszpanią.

UEFA opublikowała właśnie listę nadawców, którzy będą transmitować mecze rozgrywane we Włoszech i San Marino. Okazuje się, że mistrzostwa będzie pokazywać Telewizja Polska, choć TVP nie wydało w tej sprawie jeszcze żadnego komunikatu. 

Stawka turnieju jest wysoka, bo drużyny powalczą nie tylko o medale, ale także awans na igrzyska olimpijskie w Tokio. Awans wywalczą tylko cztery najlepsze drużyny. Warto przypomnieć, że ostatni raz Polska zagrała na igrzyskach w 1992 i wtedy sięgnęła po srebrny medal. 

Czesław Michniewicz powołał 23 zawodników na młodzieżowe mistrzostwa Europy, które w czerwcu odbędą się we Włoszech i w San Marino. Niespodzianką jest brak powołania dla Pawła Stolarskiego, obrońcy Legii Warszawa.

Więcej o:
Komentarze (4)
Wiadomo, kto pokaże mistrzostwa Europy u-21! UEFA opublikowała listę
Zaloguj się
 • artur74

  Oceniono 1 raz 1

  No i super! Kto zechce, zobaczy w TVP. Sam chętnie obejrzę naszych młodych piłkarzy.
  Trzymam kciuki, by były takie emocje, jak w rewanżowym meczu z Portugalią!

 • segregator-a5

  Oceniono 2 razy -2

  Kto pokaże ME U 21 jeszcze nie wiadomo, ale wiadomo, kto namiętnie lansuje jakiegoś wieprza.
  PZPN-owskie lokaje!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX