Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice Widzewa Łódź mają dość! Grożą przejęciem władzy w klubie

- Ostatnie trzy lata - ten festiwal żenady w zarządzaniu klubem przez nieudaczników doprowadził nas do miejsca w którym Widzew znów staje się pośmiewiskiem od strony organizacyjnej i sportowej. No bo jak inaczej nazwać spier*** awansu z 15 milionowym budżetem, czy też wczołganie się z podobnym rok temu do II ligi? Nadszedł czas gruntownych zmian - piszą kibice Widzewa w specjalnym oświadczeniu.

Widzew Łódź kontynuuje fatalną passę i jest o krok od zostania w drugiej lidze na kolejny sezon. A cel przed sezonem był jasny - awans na zaplecze ekstraklasy. Po przegranym meczu z Olimpią Grudziądz - bezpośrednim rywalem w walce o awans - kibice Widzewa nie wytrzymali. Napisali bardzo ostre oświadczenie, w którym żądają zmian. Oto jego najmocniejsze fragmenty:

- O mizernej postawie zawodników nie będziemy się tu zbytnio rozpisywać, bo po prostu na to nie zasługują. Swoją postawą niejednokrotnie zdążyli już skompromitować czerwono-biało-czerwone barwy. Trudno nam sobie przypomnieć w historii Widzewa drugą tak bez jajeczną bandę najemników - czytamy w kibicowskim portalu widzewtomy.net.

Najmocniej kibice uderzyli w klubowe władze. - Nasza beznadziejna sytuacja to konsekwencja kilku lat nieudolnego zarządzania klubem, zarządzania na każdym poziomie czy to sportowym czy też organizacyjnym. Kwintesencją tej degrengolady był opijający porażkę z Olimpią wielki ”zbawca” Widzewa – Michał Sapota wraz z całą swoją świtą pseudomenedżerów. On, Kuder i każdy kto ma z nimi coś wspólnego niech WYP*** i trzyma się jak najdalej od Widzewa.

- Nie jest też tak, że całe zło którego zgniłe owoce musimy obecnie przetrawić to wina wspomnianych powyżej. Do dziś jest dla nas niezrozumiałe dlaczego nie rozliczono, a przede wszystkim nie poinformowano widzewskiego środowiska o tym do jakich nadużyć przez lata dochodziło… ale tak podobno należy działać w świecie biznesu - kontynuują kibice Widzewa.

Fani nie wykluczają również przejęcia władzy. - Czas pozornych działań już się skończył. Jeśli w klubie i stowarzyszeniu nie ma nikogo, kto będzie miał odwagę do przedsięwzięcia takich działań, to uwierzcie, że my nie będziemy mieli z tym najmniejszego problemu. Wazeliniarze i lizusy judaszy gotowych sprzedać Widzew za kilka srebrników niech sobie darują teksty o kibolach, którzy chcą się dorwać do władzy. Ostatnie trzy lata, ten festiwal żenady w zarządzaniu klubem przez nieudaczników, doprowadził nas do miejsca w którym Widzew znów staje się pośmiewiskiem od strony organizacyjnej i sportowej. No bo jak inaczej nazwać spier*** awansu z 15 milionowym budżetem czy też wczołganie się z podobnym rok temu do II ligi? Niestety, ale nikt nie potrafił wyciągnąć wniosków z popełnionych błędów. Od dziś nie ma dla nas miejsca w tym Klubie dla wszystkich tych którzy własne ego przekładają nad dobro Widzewa. Bez względu na to czy będzie nam dane awansować czy też kolejny rok kisić się w II-ligowym bagnie nadszedł czas gruntownych zmian - zaznaczają. Całe oświadczenie możecie przeczytać TUTAJ.

Więcej o:
Komentarze (50)
Kibice Widzewa Łódź mają dość! Grożą przejęciem władzy w klubie
Zaloguj się
 • evergreen111

  Oceniono 21 razy 17

  "Fani nie wykluczają również przejęcia władzy"

  Rozumiem że po przejęciu władzy fani zaczną finansować klub? Przejęcie władzy i następnie dyktowanie który sponsor ma ile na klub wpłacić, to chyba jednak się nie uda czyż nie, głupcy?
  A poza tym w jaki niby sposób chcecie przejąć klub? Nasłać na zarząd Ukraińców z kałachami żeby wymusili podpisanie odpowiedniego dokumentu?

  Co za palanty z tych kibiców!

 • d1r3ct

  Oceniono 5 razy 5

  Niech zapłacą za działkę, stadion, piłkarzy, a potem utrzymują całą infrastrukturę, ludzi, sztab szkoleniowy itd.

 • sam1946

  Oceniono 6 razy 4

  Raz sierpem,raz młotem kibolską hołote!

 • obywatel_piszczyk

  Oceniono 10 razy 4

  Widzew zgubiła megalomania i przerośnięte ego. Oni są tak bardzo przekonani o własnej wyimaginowanej zajebistości, że mecze powinno im się oddawać walkowerem. Budowa pionu sportowego od podstaw? A gdzie tam. Nakupowali zawdniczego szrotu, wydali 14 mln zł, a teraz zmieniają pampersy, bo awnas z trzeciej klasy rozgrywkowej stoi pod wielkim znakiem zapytania.

 • wm1963

  Oceniono 2 razy 2

  To jest niepowtarzalna hołota !

 • lesnojeziorska

  Oceniono 4 razy 2

  Niech troglodyci przejmą sobie klub, będzie dopiero wesoło :D. Liga Mistrzów w następnym sezonie co najmniej, za dwa już KMŚ.

 • saiv

  Oceniono 4 razy 2

  Podobna sytuacja jest w Motorze lublin. Piłkarze zwyczajnie nie chcą awansować bo boja się że zwyczajnie po awansie zostaną wywaleni z drużyny a na ich miejsce zostaną zatrudnieni nowi. I tak od kilku lat III liga pomimo budżetu podobnego do Widzewa. Po prostu za dużo zarabiają i nigdzie indziej nie znajda głupiego by im tyle płacił.

 • poziom1908

  Oceniono 1 raz 1

  Pisze się 'bezjajeczna' ...
  A co do przejęcie władzy. Widzę, że macie wspólny plan z kolegami z ruchu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX