Przemysław Frankowski z pierwszym golem w nowym klubie! Dwa trafienia Nikolicia [WIDEO]

Chicago Fire pokonało 5:0 New England Revolution w meczu 11. kolejki amerykańskiej MLS. Pierwszego gola za Oceanem strzelił Przemysław Frankowski, kolejne dwie bramki dorzucił były zawodnik Legii, Nemanja Nikolić.

Nemanja Nikolić strzelał gole w 28. oraz 40. minucie meczu. Po przerwie bramki zdobyli też Brandt Bronico, Nico Gaitan oraz Przemysław Frankowski. Dla Polaka, który do Chicago Fire trafił zimą z Jagiellonii Białystok, to pierwszy gol w amerykańskiej MLS. Nikolić w obecnym sezonie ma na koncie pięć trafień w 10 występach.

Po 11 meczach Chicago Fire zajmuje 8. miejsce w lidze z dorobkiem 13 punktów. Na razie w MLS prowadzi Philadelphia Union, która zgromadziła 20 "oczek." Tyle samo mają też DC United oraz Montreal Impact.