Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oburzające losowanie Pucharu Litwy. "Czy to fragmenty filmu dla dorosłych?"

Środowe losowanie Pucharu Litwy wywołało skandal ze względu na sposób, w jaki zostało przeprowadzone. - To losowanie czy fragmenty filmu dla dorosłych? - zastanawiały się osoby śledzące to wydarzenie.

Losowanie I i II tury Pucharu Litwy przejdzie z pewnością do historii. A właściwie już przeszło, bo w kraju naszych sąsiadów wybuchł skandal po formie losowanie. Skąpo ubrana kobieta, wchodziła do kabiny z wentylatorem umieszczonym w podłodze, gdzie miała łapać karteczki z nazwami drużyn, latające wokół niej. Całemu procesowi towarzyszyła kamera, umieszczona pod stopami prezenterki.

Losowanie wzbudziło mnóstwo kontrowersji na Litwie, a już kilka godzin po jego zakończeniu, usunięto wideo z profilu litewskiego związku na Facebooku. Jak się jednak okazało, to nie koniec niespodzianek. Nazwy dwóch drużyn zostały połączone w jedno i z tego względu całe losowanie należało powtórzyć.

 

Szef litewskiego związku nie widzi problemu w sposobie losowania, zwraca jednak uwaga, że nieodpowiedni był wybór prezenterki i jej ubioru. - Pomysł użycia komory wiatrowej był dobry. Nie toleruję natomiast wyboru dziewczyny. Sądzę, że jej strój był zawstydzający - powiedział Edgar Stankevicius na temat losowania. W rozmowie z 15min.lt przyznał, że w biurze opracowującym konwencję ceremonii pracują 3 kobiety i 2 mężczyzn. Na stronie tego portalu znalazł się również komentarz dziennikarki Dovile Seduikyte. - Osoby śledzące to, co się działo, zastanawiały się, czy to losowanie czy fragmenty filmu dla dorosłych - napisała.

W ostatnich 8 edycjach Pucharu Litwy aż 7-krotnie najlepszy okazywał się Żalgiris Wilno, którego trenerem jest Polak, Marek Zub. Jedynie FC Stumbras potrafił w tym czasie przełamać ich hegemonię

Więcej o:
Komentarze (145)
Oburzające losowanie Pucharu Litwy. "Czy to fragmenty filmu dla dorosłych?"
Zaloguj się
 • siwy1977

  Oceniono 33 razy 25

  Losowanie na pewno miało większą oglądalność niż sam Puchar... ;)

 • sverir

  Oceniono 32 razy 22

  Jakie oburzające? Zejdźcie sobie piętro czy dwa piętra niżej do plotka.pl, tam wam pokażą mnóstwo cycków celebrytek. Zobaczycie, że tak można.

 • rave8

  Oceniono 31 razy 19

  Czy gorszy was gazeto kawałek damskiej nogi? Niedługo razem z arabami będziecie się domagać ukamienowania za tego typu ujęcia.

 • misiur

  Oceniono 24 razy 16

  Było wziąć do losowania profesor z sejmu i lektorkę od ojca.
  Wtedy byłoby git.

 • azazel66

  Oceniono 27 razy 15

  piękne losowanie !!!!!

 • oyesu

  Oceniono 12 razy 12

  Jestem estetą mi się podobało

 • lucyferos

  Oceniono 26 razy 12

  Bardzo apetyczna Dziewczyna :)
  Nie to, co na "Manifach" i teraz,zazdrośnice są "oburzone.. :D

 • scierplaminoga

  Oceniono 22 razy 12

  Idiotyzmem jest robienie z tego sensacji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX