Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legendarny pracownik i ikona Realu Madryt nie żyje. Klub wydał oświadczenie

Ikona i legendarna postać Realu Madryt Agustin Herrerin zmarł w czwartek rano. Klub poinformował o śmierci delegata Santiago Bernabeu. Herrin zmarł w wieku 86 lat.

-Real Madryt wyraża głęboki żal z powodu odejścia Agustína Herrerína, który przez ponad 18 lat był delegatem stadionu na Santiago Bernabéu. Jest postacią, która na zawsze będzie związana z historią naszego klubu i stadionu. Real Madryt pragnie przekazać kondolencje rodzinie i przyjaciołom naszego legendarnego delegata. - pisze klub w specjalnym komunikacie. 

Herrerín był związany z Realem Madryt od ponad 50 lat. Był zaangażowany we wszystkie zespoły młodzieżowe klubu, a później stał się delegatem Santiago Bernabeu. 

- Jego kariera zawodowa uczyniła go wzorem do naśladowania dla wartości naszego klubu, któremu poświęcił całe swoje życie. Odnoszono się go niego z wielkim szacunkiem. Zawsze cieszył się sympatią i uznaniem wszystkich prezesów i zarządów naszego klubu, a także graczy i całej społeczności. - czytamy dalej w komunikacie.

Więcej o:
Komentarze (3)
Legendarny pracownik i ikona Realu Madryt nie żyje. Klub wydał oświadczenie
Zaloguj się
 • bigosmiszcz

  Oceniono 5 razy 1

  Taka legenda ze nikt nie wie kto to był !!!

  Real się skończył.

 • xzyzzy

  Oceniono 2 razy 0

  ale zapodajcie choć jedną legendę o tym delegacie boiska, cokolwiek to k... znaczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX