Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie, po tym jak opuścił areszt

- Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - napisał Jarosław Bieniuk w specjalnym oświadczeniu, opublikowanym przez portal sport.onet.pl. Były reprezentant Polski opuścił areszt.

- W związku z nieprawdziwymi zarzutami formułowanymi w moim kierunku w ostatnich dniach, pragnę przekazać Państwu kilka słów wyjaśnienia. Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - napisał Jarosław Bieniuk (były piłkarz poprosił o używanie jego pełnego nazwiska) w oświadczeniu opublikowanym przez portal sport.onet.pl.

I dodał: Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

We wtorek Bieniuk został zatrzymany ze względu na podejrzenie o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Teraz były piłkarz twierdzi, że oskarżenia formułowane pod jego adresem są nieprawdziwe. - Godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci - pisze. Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych - zakończył piłkarz.

39-latek to ośmiokrotny reprezentant Polski i były piłkarz m.in. Lechii Gdańsk, Widewa Łódź czy cypryjskiego zespołu Omonia Nikozja. Ostatnio pracował w sztabie Lechii.

Komentarze (20)
Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie, po tym jak opuścił areszt
Zaloguj się
 • rh2k

  Oceniono 7 razy 3

  Panna od początku niewiarygodna. Ale sąd osądzi i w przypadku pomówienia powinna być za coś takiego kara jak za przestępstwo o które się pomawia.

 • pedro.666

  Oceniono 7 razy 1

  "Jesteśmy piłkarzami, nasze miejsce jest w burdelu"

 • mgr.nauk

  0

  Przecież Bieniuk nie musi gwałcić. Wiadomo, że jak tylko jego różdżka wskaże jakąś pannę to ona już leży na plecach, z rozłożonymi nogami i kilkukrotnym orgazmem. Każda tylko marzy żeby mieć stosunek z tym celebrytą, konkubentem nieboszczki, ulubieńcem Pudelka i Pomponika, wybitnym kopaczem gały.

 • dyktator_bolandy

  Oceniono 10 razy 0

  no cóż, chłoptasiu, masz trójkę dzieci, a prowadzasz się po hotelach z paniami o podejrzanej proweniencji . No to masz za swoje, durniu.

 • gregorecny

  Oceniono 2 razy -2

  Myślałem że to Ukrainiec, nazwisko typowo Ukraińskie.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 4 razy -2

  No a z tymi narkotykami to jak było, jakieś sprostowanie będzie, czy to prawda ?

 • lignan

  Oceniono 12 razy -2

  Jakby myślał głową, a nie fiutem, to by nie doszło do takiej sytuacji...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX