Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Widzew Łódź zwolnił trenera! Znamy nazwisko następcy. Chcieli niedawnego trenera Lecha

Zarząd Widzew Łódź SA za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z trenerem Radosławem Mroczkowskim - czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu. Następcą 51-latka ma zostać Jacek Paszulewicz. Klub kontaktował się także z byłym trenerem Lecha Poznań, Ivanem Djurdjeviciem - informuje "Przegląd Sportowy".

W związku z brakiem wyników (11 punktów w ostatnich 11 meczach) Widzew rozstał się z trenerem [...] Zarząd Widzewa uznał, że dalsza praca trenera Mroczkowskiego z drużyną nie gwarantuje zrealizowania celu, czyli awansu do I ligi - czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej łódzkiego klubu. Zdaniem "Przeglądu Sportowego" nowym trenerem Widzewa ma zostać Jacek Paszulewicz, który ostatnio był trenerem GKS-u Katowice (do września 2018 roku). Wcześniej prowadził natomiast Olimpię Grudziądz, gdzie poznał się z Łukaszem Masłowskim, obecnym dyrektorem sportowym Widzewa.

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk, władze łódzkiego klubu kontaktowały się także z Ivanem Djurdjeviciem, który w listopadzie ubiegłego roku został zwolniony z funkcji trenera Lecha Poznań. Serb odrzucił jednak propozycję.

Widzew po 27 kolejkach zajmuje 3. miejsce w tabeli II ligi. Ma tyle samo punktów (47), co druga Olimpia Grudziądz. Do pierwszego Radomiaka traci natomiast cztery punkty.

Więcej o:
Komentarze (4)
Widzew Łódź zwolnił trenera! Znamy nazwisko następcy. Chcieli niedawnego trenera Lecha
Zaloguj się
 • Bogumił Kos

  0

  Jesteś kobietą wątpliwych obyczajów,a z takimi się nie zadaje,chyba że zmienisz swoje postępowanie Moniko.

 • elvr

  0

  Już starszego zdjęcia nie mieliście niż to które wisi na szybie?

 • absolute_dissent

  0

  Fajnie! Ale czym zajmuje się taki natępiec?

 • bigosmiszcz

  Oceniono 1 raz -1

  W Łodzi same Icki !!!

  Widzew się skończył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX