Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dramatyczne sceny na boisku. Trener we łzach poprosił o zakończenie spotkania przed czasem

Podczas meczu juniorów Sportingu Braga i Benfiki, jednemu z młodych piłkarzy przebywających na boisku zmarła matka. Trener zespołu Artur Jorge poprosił sędziego, by ten zakończył mecz przed upływem 90 regulaminowych minut.

Mecz juniorskiej drużyny Sportingu Braga z Benfiką (2:4) zakończył się 1,5 minuty przed upływem regulaminowego czasu gry. Trener Bragi Artur Jorge ze łzami w oczach poprosił sędziego o przedwczesne zakończenie spotkania ze względu na to, że w trakcie meczu dowiedział się o śmierci matki jednego ze swoich zawodników (Davida Veigi). Portugalskie media poinformowały, że kobieta zginęła w wypadku samochodowym. Ojciec zawodnika w poważnym stanie trafił do szpitala. Rannych zostało także kilka innych osób.

W sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać moment rozmowy trenera z arbitrem i prośby o wcześniejsze zakończenie meczu. Widać też reakcje Jorge, który po zamienieniu kilku słów z sędzią, odwrócił się i zaczął płakać.

Więcej o:
Komentarze (29)
Dramatyczne sceny na boisku. Trener we łzach poprosił o zakończenie spotkania przed czasem
Zaloguj się
 • 4ted

  Oceniono 3 razy 3

  Może krytykanci każda minuta się liczy, jeśli ojciec chłopaka w ciężkim stanie walczy o życie? Może to ostatnia szansa na zobaczenie ojca żywego.

 • atr8

  Oceniono 23 razy 3

  Współczuję, ale czy to jest informacja do wyróżnienia i oznaczenia "nowe" w serwisie sportowym? Ech, redachtorzyny...

 • patriotaa

  Oceniono 3 razy 1

  To prawdziwy trener i ojciec zawodników i postąpił tak jak powinien. A wy zwyrodnialcy komentatorzy nie jesteście warci jakiej kolwiek uwagi szacunku, Zachowujecie się gorzej niż bydło. I jak widzę na tym portalu GWnie ma czytelników godnych by ich nazwać POLAKIEM.

 • 0roman0

  Oceniono 5 razy 1

  Mógł poczekać te 90 sekund lub nawet kilka minut i przekazać piłkarzowi tragiczną informację gdzieś poza zasięgiem kamer a nie robić show na stadionie. Mógł go zdjąć z boiska, zabrać do szatni i tam porozmawiać. Trener jakiś dziwny.

 • kj1920

  Oceniono 1 raz -1

  Ja rozumiem że to jest tragedia, ale czy to jest naprawdę njus na dział spotowy w Polsce? no rzesz kuwa co nas to interesuje....?

 • stach_79

  Oceniono 13 razy -11

  Dlaczego rodzicie jeździli samochodem zamiast oglądać mecz Syna?? Chyba, że jechali na ten mecz..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX