Wayne Rooney znów zachwyca. Piękny gol w lidze MLS [WIDEO]

W meczu 4. kolejki Konferencji Wschodniej MLS DC United wygrało 2:1 z Orlando City. Piękną bramkę zdobył Wayne Rooney, który popisał się mierzonym uderzeniem z rzutu wolnego.

DC United objęło prowadzenie już w 6. minucie, kiedy gola strzelił Steven Birnbaum. W 30. minucie na 2:0 podwyższył Rooney. To nie pierwszy raz, kiedy Anglik zachwyca amerykański kibiców niesamowitym zagraniem.

Orlando City strzeliło gola kontaktowego dopiero w 63. minucie, a na listę strzelców wpisał się Dom Dwyer. Później wynik się już nie zmienił.

DC United po czterech kolejkach ma 10 punktów i jest liderem Konfederacji Wschodniej. 32-letni Rooney ma na swoim koncie już trzy gole oraz asystę. Do DC United trafił w lipcu 2018 roku, kiedy opuścił Everton. Wcześniej przez lata był gwiazdą Manchesteru United i reprezentacji Anglii, dla której zagrał 120 razy.