Eliminacje Euro 2020. Cristiano Ronaldo z kontuzją. Portugalczyk musiał zejść z boiska już w pierwszej połowie [WIDEO]

Cristiano Ronaldo jeszcze przed przerwą opuścił boisko w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy. Portugalczyk doznał kontuzji, biegnąc do piłki, bez kontaktu z żadnym z przeciwników.

Cristiano Ronaldo jeszcze w pierwszej połowie meczu Portugalia - Serbia doznał urazu. Portugalczyk biegł do piłki, gdy nagle wyprostował się, łapiąc się za mięsień dwugłowy uda. Po chwili został zmieniony, a w jego miejsce na murawie pojawił się Pizzi.

Po pierwszej połowie spotkania Portugalia remisuje z Serbią 1:1. W 7. minucie rzut karny podyktowany przez Szymona Marciniaka na bramkę zamienił Dusan Tadic, wyprowadzając gości na prowadzenie. Trzy minuty przed końcem pierwszej połowy gola strzelił Danilo Pereira, doprowadzając do wyrównania. Relacja z wtorkowych meczów eliminacyjnych w sport.pl.