Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mistrzostwa Europy 2020: Mecz Austria - Polska. Bilety wstępu na stadion Ernst Happel Stadion

Mecz Austria-Polska to pierwszy poważny sprawdzian umiejętności naszej kadry w 2019 roku. Piłkarze zmierza się z Austriakami na wiedeńskim stadionie Ernst Happel Stadion 21 marca. Gdzie można nabyć bilety na to wydarzenie?

Austria-Polska:Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020

21 marca o 20.45 rozpocznie się mecz, który po prostu trzeba zobaczyć - spotkanie reprezentacji polski z austriackimi piłkarzami na murawie Ernst Happel Stadion w Wiedniu. Obiekt jest bardzo dobrze przystosowany do przyjęcia 50 tysięcy kibiców. W 2018 roku  odbywały się tutaj mecze w ramach Mistrzostw Europy. Oba zespoły znalazły się w grupie G na Mistrzostwa Europy w 2020 roku. Dla polskich piłkarzy będzie to pierwsze bardzo poważne wyzwanie w 2019 roku jak i samego Jerzego Brzęczka. Arbitrem tego spotkania będzie grek, Anastasios Sidiropoulos. Warto zaznaczyć, że tego dnia także odbędą się inne mecze drużyn z grupy: Macedonia-Łotwa oraz Izrael-Słowenia.

Austria-Polska: Bilety na mecz. Gdzie można kupić?

Na polskim rynku było dostępne jedynie jedno miejsce, które zajmowało się dystrybucją biletów. Wejściówki na mecz Austria-Polska były do zakupienia na portalu Łączy nas piłka. Tam na fanów piłkarskich wrażeń czekały bilety na strefę kibiców przyjezdnych za 145 złoty.

Więcej o:
Komentarze (3)
Mistrzostwa Europy 2020: Mecz Austria - Polska. Bilety wstępu na stadion Ernst Happel Stadion
Zaloguj się
  • j666

    Oceniono 1 raz 1

    Bilety na mecz w Wiedniu w takiej samej cenie (10 euro dziecięcy, 20 euro najtańszy chyba jeszcze są) jak na mecz na Narodowym trzy dni później i to z Łotwą (40 zł dziecięcy, 80 zł najtańszy wyprzedane, zostały te po 180 zł), przy 3-krotnie wyższych zarobkach Austriaków. Czy PZPN płaci 3x wyższe pensje obsłudze Narodowego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX