Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mistrzostwa Europy 2020: Mecz eliminacyjny Austria-Polska. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Ruszają eliminacje do Mistrzostw Europy w 2020 roku Polska znalazła się w grupie G, między innymi z Austrią. Pierwszy mecz biało-czerwonych odbędzie się w Wiedniu i będzie świetną rozgrzewką w dalszych zmaganiach.

Austria - Polska: Kiedy i gdzie mecz z pierwszym rywalem?

Kibice jak i kadra liczą na bardzo dobry występ podczas pierwszego meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Europy w 2020 roku. Spotkanie będzie miało miejsce już 21 marca w Wiedniu na Ernst Happel Stadion. Mecz Austria - Polska rozpocznie się o godzinie 20:45. Bardzo szybko, bo już 24 marca na Stadionie Narodowym polska reprezentacja zmierzy się z łotewskimi piłkarzami, którzy również są w grupie G.

Austria - Polska: Skład reprezentacji biało-czerwonych

Na Jerzym Brzęczku spoczywa duża odpowiedzialność w doborze linii ataku. Na obecną chwilę jeszcze nie wiadomo jaki będzie jej ostateczny skład na mecz Austria-Polska, ale można przypuszczać, że selekcjoner dokona wyboru między systemem z jednym napastnikiem lub dwoma. Brzęczek ma z kogo wybierać, bo ma do dyspozycji Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika i będącego hitem sezonu w włoskiej lidze Krzysztofa Piątka.

Więcej o: