Fantastyczny debiut Pazdana w nowym klubie. Takie zagranie obrońcy? [WIDEO]

W poniedziałek Michał Pazdan zadebiutował w barwach Ankaragucu, beniaminka ligi tureckiej. Zespół Polaka wygrał 3:0 z Kasimpasą, a stoper zanotował asystę.

Nie udało się go sprzedać po mistrzostwach Europy w 2016 r., ani też w kilku kolejnych oknach transferowych. Pazdan opuścił Legię dopiero kilka tygodni temu, pół roku przed wygaśnięciem umowy z mistrzami Polski. W poniedziałek zadebiutował w nowym klubie i może być zadowolony ze swojej postawy.

W 32. minucie Ankaragucu objęło prowadzenie, a bramkę, po pięknym zagraniu Pazdana, zdobył Dever Orgill.

W 46. minucie wynik podwyższył Hadi Sacko, a na 3:0 gola strzelił Ilhan Parlak. Drużyna Polaka dzięki wygranej wydostała się ze strefy spadkowej i awansowała na 15. lokatę w tabeli.