Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wojciech Szczęsny chce wybudować pałac w Zakopanem. Ale kwota

Wojciech Szczęsny przymierza się do budowy pałacu na Podhalu. Bramkarz reprezentacji Polski oglądał wspólnie z rodziną działkę za ponad dwa miliony złotych - informuje "Super Express".

Wojciech Szczęsny odwiedził Zakopane, ale nie tylko z powodu wypoczynku. Bramkarz reprezentacji Polski spotkał się z agentem nieruchomości i oglądał działki na Podhalu. Jedna spodobała mu się szczególnie. Znajduje się w Olczy (wschodniej części Zakopanego) i ma powierzchnię 60 arów. Jest warta ponad dwa miliony złotych - informuje "Super Express". Dziennikarze tej gazety są przekonani, że Szczęsny chce na niej wybudować prawdziwy pałac.

- Wybudowanie willi, wyposażenie jej, formalności to koszt ok. 3 mln złotych. Znając zamiłowanie pary do luksusu i drogich dodatków, możemy założyć, że i ta kwota zostanie przekroczona - czytamy w "Super Expressie", gdzie można zobaczyć zdjęcia Szczęsnego podczas wybierania nieruchomości. Łączny koszt inwestycji ma przekroczyć pięć milionów złotych.

Wojciech Szczęsny jest piłkarzem Juventusu. W tym sezonie rozegrał 25 meczów w barwach włoskiego klubu. Wpuścił 18 goli, 13 razy zachował czyste konto.

Więcej o:
Komentarze (50)
Wojciech Szczęsny chce wybudować pałac w Zakopanem. Ale kwota
Zaloguj się
 • roto

  Oceniono 16 razy 16

  ja rozumiem duża kasa, pałac z 1000 mkw, ale w Zakopanem ? a daj spokój chłopie, byłem tam raz w życiu, jak zobaczyłem ten dworzec z PRL, te szyldy Społem, te krzywe chodniki, stragany na Krupówkach i te bebzony z piwskiem w łapie drące mordę, lub te kopcące kominy wszędzie, to powiedziałem sobie, pierwszy i ostatni raz, nigdy więcej mnie tam nie zobaczą.

 • alakyr2

  Oceniono 8 razy 6

  Na dom z dużymi oknami, płaskim dachem i wykończeniem na dobrym poziomie trzeba wydać 3 mln zł. Liczy się tak przy budynku z żelbetem, 2 stropy monolityczne: stan surowy - 2500 zł/m2 netto, deweloperski - 4500 zł/m2. Wykończenie na średnim poziomie ok 2000 zł/m2, na luksusowym z dużą ilością kamienia i zabudowy stolarskiej od. ok. 5000 zł/m2. Także nowoczesny dom w Zakopanem z oknami, z siłownią, basenem, dużym garażem, kostką, ogrodzeniem, wyniesie ok. 5 mln bez problemu i nie będzie to żaden pałac.

 • j666

  Oceniono 10 razy 6

  Niech wreszcie zaprosi swojego Starego na dobry domowy obiad.

 • rainbow.warrior

  Oceniono 5 razy 5

  Aby mieć rozsądną posiadłość z pałacem trzeba byłoby mieć 60 hektarów a nie arów tak jak planują.
  Nawet najładniejszy budynek czy pałac na działce 60 ar wygląda śmiesznie, znam inwestora który postawił swój pałacyk na działce 5000 m2 i teraz narzeka że wydał grube miliony a sąsiedzi się gapią i musi wąchać dym z ich pieców, może jak drzewa urosną to będzie lepiej.

 • grot191

  Oceniono 4 razy 4

  Pałac do jest słuszna koncepcja. Powinien zgrabnie się wpisać w zakopiański architektoniczny kicz.

 • justas32

  Oceniono 6 razy 4

  Pałac pasuje do Zakopanego jak wesołe miasteczko do Giewontu - czyli bardzo ...

 • ssaassaa

  Oceniono 6 razy 4

  333 zł/m2. Sporo jak na takie zapupie.

 • lizzy35

  Oceniono 3 razy 3

  Dla sportowca i jego rodziny najważnieejsze jest klimat a więc i świeże powietrze a w Zakopane to niecka z najlepszym smogiem w Polsce , decyzja więc wcale nie dziwi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX