Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grzegorz Krychowiak poproszony o wskazanie trzech najlepszych piłkarzy, z jakimi grał. Pominął Lewandowskiego

Grzegorz Krychowiak w rozmowie z klubową telewizją Lokomotiwu Moskwa wskazał trzech najlepszych piłkarzy, z którymi grał w swojej karierze. Pomocnik najbardziej zaskoczył tym, że nie wymienił wśród nich Roberta Lewandowskiego.

Krychowiak nie wymienił Lewandowskiego, którego chwilę wcześniej komplementował. 29-latek wypowiedział się także na temat formy i błyskawicznego rozwoju Krzysztofa Piątka. - Dlaczego Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników na świecie? Bo strzela dużo goli. Krzysztof Piątek? W przyszłości może być gwiazdą. Jest młody, ma duże umiejętności. Wszystko zależy od niego - stwierdził 29-latek.

Po chwili zawodnik został poproszony o wskazanie trójki najlepszych piłkarzy, z którymi miał okazję zagrać w swojej karierze. - Wojciech Szczęsny, Ever Banega i Marco Veratti - przyznał pomocnik. Swoją odpowiedzią nieco zaskoczył, bo w wymienionym gronie zabrakło Lewandowskiego, kapitana reprezentacji Polski. Zaskoczyć może także brak Neymara, z którym Krychowiak grał w Paris Saint-Germain.

Krychowiak aktualnie przebywa na wypożyczeniu do Lokomotwu. Dla rosyjskiego zespołu w tym sezonie rozegrał już 24 mecze, w których strzelił jednego gola i zaliczył cztery asysty. Po sezonie najprawdopodobniej zostanie wykupiony z PSG.

Więcej o:
Komentarze (20)
Grzegorz Krychowiak poproszony o wskazanie trzech najlepszych piłkarzy, z jakimi grał. Pominął Lewandowskiego
Zaloguj się
 • scierplaminoga

  Oceniono 7 razy 7

  ale dlaczego ma wymieniać kolegę czy bardziej współpracownika z reprezentacji ? To ma być jego wybór, a nie dziennikarzy sport.pl i szukanie taniej sensacji. Ja też pracuję z 2 osobami, a uważam, że lepiej od nich pracuje gość na 3 zmianie, no i co z tego ?

 • purre

  Oceniono 6 razy 6

  Miał się ten Banega z Grzesiem w Sevilli, oj miał. Nawet jak nie chciał podania to zawsze dostawał.
  Ale ma Krychowiak rację, Ever to świetny piłkarz - dobry wybór. Wątek Lewusa dodał od siebie redaktor Rzemiński, bo musiał. Krychowiak nie musiał i chwała mu za to.

 • traszka777

  Oceniono 5 razy 5

  W tym krótkim artykuliku nazwisko Lewandowski pada pięciokrotnie, choć miało być o Krychowiaku. Kto nakręca bez sensu te teksty?

 • timbwolf3

  Oceniono 5 razy 5

  Wojciech Szczęsny ? miał wymienić najlepszych piłkarzy a nie speców od pierdograma i fejsa

 • boliver

  Oceniono 5 razy 3

  Zgadzam sie z jego stwierdzeniem,,

 • abbartas

  Oceniono 5 razy 3

  Krychowiak na tym zdjęciu wygląda jak Chuck Norris :D

 • amtis

  Oceniono 2 razy 2

  Bo pytanie było źle sformułowane! Prawidłowe powinno brzmieć: Kogo - oprócz Roberta Lewandowskiego - uważasz za najlepszych graczy, z którymi grałeś? Wymień dwóch". I byłoby trzech, i bez zapowietrzenia, że znów ktoś Robusia pominął. Wszak wszyscy już wiedzą, że Robert Lewandowski jest nie tylko najlepszym piłkarzem wszech czasów tego wszechświata, ale i najlepszym okulistą, ornitologiem oraz Hydraulikiem Roku. To po co głupio pytać? A tak, to następny, po Fabiańskim, ma przerypane by Ann... Eh!

 • kamcha84

  Oceniono 2 razy 2

  Nic dziwnego... aczkolwiek z bramkarzem też się pomylił... Fabian jest lepszy... no i Cavaniego bym wymieniła na jego miejscu...

 • dank-a11

  Oceniono 2 razy 2

  Nie rozumie problemu.Bylo pytanie o trzech najlepszych i Krychowiak ich wymienil.Co tutaj nie jest jasne: pytanie czy odpowiedz? Och pisarczyku, ile lewy placi zeby o nim wspomniec?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX