Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Znaleziono wyposażenie z samolotu, którym leciał Emiliano Sala?

Odnaleziono dwie poduszki, pochodzące najprawdopodobniej z zaginionego samolotu, którym leciał Emiliano Sala wraz ze swoim pilotem - informuje Air Accidents Investigation Branch (AAIB).

Tydzień temu, w nocy z poniedziałku na wtorek nad kanałem La Manche zaginął prywatny samolot Piper Malibu. Na jego pokładzie znajdował się Emiliano Sala, piłkarz Cardiff City, który kilka dni wcześniej podpisał kontrakt z klubem z Premier League, wraz z jego pilotem. Trwająca kilka dni akcja poszukiwawcza została przerwana z powodu "ekstremalnie małych" szans na przeżycie obydwu mężczyzn. Po ogłoszeniu zakończenia poszukiwań zaginionego Emiliano Sali zareagowało całe futbolowe środowisko. Zbiórkę pieniędzy na wznowienie poszukiwań zasilili m.in. piłkarze i działacze.

Prywatne poszukiwania przyniosły pierwszy efekt. Przeszło tydzień po zaginięciu Emiliano Sali, odnaleziono dwie poduszki, które unosiły się na wodzie nieopodal plaży w północno-zachodniej części Francji, około 40 mil od miejsca, gdzie samolot był widoczny na radarze po raz ostatni. Najprawdopodobniej należały do maszyny, którą piłkarz leciał do Cardiff. Przeszukano już teren w promieniu 4 mil od miejsca odnalezienia części, jednak nie napotkano już żadnych szczątków. 

Kluby zaczynają walkę o pieniądze za transfer

Emiliano Sala zaginął w zeszły poniedziałek, a ledwie trzy dni wcześniej Cardiff City kupiło go z Nantes za 17 milionów euro. Teraz oba kluby zaczynają walkę o pieniądze za transfer. Z Cardiff wciąż nie wyszedł przelew.

Więcej o:
Komentarze (4)
Znaleziono wyposażenie z samolotu, którym leciał Emiliano Sala!
Zaloguj się
 • mocno_kwasny

  Oceniono 2 razy 2

  Fascynujące. Walka o kasę nad grobami.

 • gacoj

  Oceniono 2 razy 2

  a o pilocie ktoś pomyślał, wspomniał?

 • remislanc

  Oceniono 3 razy -1

  "Znaleziono elementy wyposażenia z samolotu, którym miał lecieć Emiliano Sala"
  Ej - redahtorku. Może on nigdzie nie poleciał i sączy sobie gdzieś browarka?

 • sthoss

  Oceniono 2 razy -2

  To jakas ankieta?
  A) znaleziono
  B) nie znaleziono

  Hmm.. moze by warto jakis quiz pie...ać na tę okazję!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX