Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowy, piękny stadion w ekstraklasie! Kibice czekali od lat

Rada Miasta Szczecin przyjęła budżet na 2019 rok. Znalazła się w nim pula środków do przeznaczenia na modernizację stadionu grającej w ekstraklasie Pogoni, na którą wielu fanów klubu od dawna czekało.

Modernizacja stadionu Pogoni Szczecin była planowana od dawna, jednak ciągle brakowało ostatecznej decyzji Rady Miasta, ze względu na wyższe koszty przedsięwzięcia niż było to zakładane. Podczas ostatniego posiedzenia Rady Miasta głosowano nad zwiększeniem dofinansowania na inwestycje. Większość radnych zagłosowała "za", w związku z czym można mówić o pewnym przełomie. Decyzja ta oznacza, że za kilka w Szczecinie będzie nowoczesny stadion, który według obecnych planów ma posiadać cztery zadaszone trybuny. Dzięki temu obiekt im. Floriana Krygiera ma pomieścić 20 tyś. widzów. 

Adam Frączczak wznowi treningi?

Jakby dobrych wiadomości dla Pogoni było mało, do treningów po operacji mózgu może niedługo powrócić Adam Frączczak. U kapitana Pogoni Szczecin zdiagnozowano guza przysadki mózgowej. Jak informuje oficjalna strona szczecińskiej drużyny, Frączczak jest już w coraz lepszej formie.

Więcej o:
Komentarze (59)
Nowy, piękny stadion w ekstraklasie! Kibice czekali od lat
Zaloguj się
 • paliwoda2

  Oceniono 19 razy 7

  Znaczy Sczecin ma za dużo pieniędzy skoro chce wyrzucić je w błoto. Kluby piłkarskie są prywatne więc niechże same się finansują. Szczecinowi trzeba by przyciąć jakieś fundusze z budżetu państwa skoro ssą tacy bogaci.

 • tojaleklerk2008

  Oceniono 11 razy 7

  Totalna głupota! Jestem za nowym obiektem dla Pogoni ale nie w tym miejscu. Reanimowanie starego trupa jest bez sensu. Kosztu będą dużo wyższe niż budowa nowego obiektu od podstaw na Dąbiu. Prezydencie Krzystek stadion Gks Tychy na 15 tys miejsc kosztował 125 mln. Pan chce wydać duuużo więcej na remont starego stadionu w ciasnej dzielnicy. Powtórzę to! Macie dotacje 30 baniek, sprzedać grunty po stadionie na Pogodnie, spokojnie wyciągniecie od 50-80 baniek, reszte dołoży Miasto Szczecin. To chyba mniej niż wykładanie 200 mln? Pogoń nie potrzebuje tez tak dużego stadionu. 15-17 tys wystarczy. Czy nie można tego skonsultować, omówić, policzyć?

 • bulailokiec

  Oceniono 4 razy 4

  Piękny jak cały Szczecin

 • lizzy35

  Oceniono 5 razy 3

  No dobra stadiony już będziemy mieli piękne od Tatr po Bałtyk a teraz potrzeba jeszcze z 200 piłkarzy , którzy potrafia grać

 • janjan101

  Oceniono 12 razy 2

  Kibole będą mieli gdzie dragami handlować,
  Natomiast kopiącym platfusom to kartoflisko co najwyżej się należy a i tak dla tych lewusów to za duży komfort.

 • iguassu

  Oceniono 3 razy 1

  Czy wy jesteście normalni?! News o stadionie piłkarskim na 1 stronie, podczas gdy w nocy odbyły się półfinały i ćwierćfinały w tenisowym AO , a wy tylko o piłce! Żenujący poziom dziennikarstwa, ZNOWU! 17 na 20 newsów, na pierwszej stronie gazety, w rubryce SPORT jest o piłce kopanej! Jedyny news o kobiecym sporcie...w aspekcie "seksualnej" afery, bo normalnie nie napisalibyście NIC! Rozumiem, że nic , po za piłką nożną się nie dzieje..

 • zegrz

  Oceniono 5 razy 1

  Ciekawe co za dziecko artykuł pisało.
  Co to za jednostki te "tyśie"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX