Sport.pl

Jarosław Królewski o Wiśle Kraków w Wilkowicz Sam na Sam: - Ryzyko że nie odzyskamy pożyczonych pieniędzy? To co robimy to bardziej religia niż biznes. Ryzyko jest 50 na 50

- Na dziś nie ma takiej osoby zainteresowanej Wisłą, do której byłbym w stu procentach przekonany. Dlatego być może będziemy woleli ją jeszcze przez kilka miesięcy ratować emisjami czy jakąś formą długu, bo to jest nadal mniejszy koszt niż wprowadzenie inwestora, który zrobi Wiśle krzywdę - mówi w "Wilkowicz Sam na Sam" Jarosław Królewski, informatyk i przedsiębiorca, założyciel firmy Synerise, który zaangażował się w pomaganie upadającej Wiśle Kraków i razem z Kubą Błaszczykowskim i Tomaszem Jażdżyńskim pożyczył jej pieniądze na spłatę zadłużenia u piłkarzy i sztabu szkoleniowego. Królewski opowiada o tym jak znalazł się w Wiśle, jak działa w biznesie i jak widzi swoją przyszłość w krakowskim klubie. - Myślę, że nie zostanę w Wiśle w zarządzie czy w innych strukturach. Myślę, że nie będę chciał nigdy na Wiśle zarobić i może nawet nie będę drążył sprawy pożyczonych pieniędzy. Ryzyko że ich nie odzyskam? Ta akcja to bardziej religia niż biznes. Ryzyko jest 50 na 50.
Więcej o:
Komentarze (107)
Jarosław Królewski o Wiśle Kraków w Wilkowicz Sam na Sam: - Ryzyko jest 50 na 50
Zaloguj się
 • tatankaiyotake

  Oceniono 26 razy 14

  Nie, to raczej promocja na głównej stronie gw + cytowania na serwisach spolecznosciowych człowieka o ktorego istnieniu nie mialem miesiac temu pojecia - przy okazji wymieniajac nazwe jego firmy, o ktorej tez pewnie wielu dopiero teraz uslyszalo.

 • marcinzliwerpula

  Oceniono 14 razy 12

  To jest przeciez trzech ośmioletnich chłopców przebranych za jednego dorosłego w długim płaszczu.

 • grb3

  Oceniono 18 razy 12

  Z jakiegos powodu nie przekonuje mnie ten jegomosc jako osoba powazna, ktora uratuje ten klub...

 • lucifer

  Oceniono 16 razy 10

  Chlopak sympatyczny, zarobil na sciemie .. Ale czemu daje kase miskom?
  Ktoz wie .. :o

 • sselrats

  Oceniono 10 razy 8

  Religia jest najlepszym biznesem. Patrz: Watykan.

 • andrzej2310

  Oceniono 7 razy 7

  Oby jego biznes nie skonczył jak Wisła. Pan Krolewski dwoi sie i troi w mediach, a sprzedaż dołuje. Jego firma jest generatorem strat. Kolejna bańka sturtupowa?

 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy 7

  To niby ten zdolny młody człowiek potrafiący myśleć? Przynajmniej świadomie na tacę połozył i nie liczy na wiele.

 • eltorano

  Oceniono 8 razy 6

  „Nie robię tego dla sławy” - Jarosław Krolewski 11 płatnych artykułów temu.
  A nie, sorry, Jarosław Krolewski, założyciel firmy Synerise, która pracuje nad sztuczna inteligencja i ma zamiar być największa forma IT. Globalna marka, a pan krolewski sam pochodzi z małej wioski. A, no i spotkał się z prezesem Microsoftu 3 razy. W zasadzie to władcy świata jedzą mu z ręki.

  Ale szopka :)

 • flanemco

  Oceniono 5 razy 5

  Kiedy rozliczą w Wiśle bandyterkę i złodziei...?
  Co nic sie nie stało - nieszczęście , męczeństwo... i "zbawiciele" .... a złodzieje i bandyterka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX