Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bednarz nie będzie prezesem ani dyrektorem Ruchu Chorzów

Jak dowiedział się Sport.pl Jacek Bednarz nie będzie sprawował żadnej funkcji w Ruchu Chorzów. Media na Śląsku sugerowały, że może objąć tam stanowisko prezesa lub dyrektora sportowego. Prawdopodobna jest jednak jego pomoc dla "Niebieskich".

Jak informowały ostatnio media Jacek Bednarz miał włączyć się w odbudowę Ruchu Chorzów, który obecnie występuje na trzecim poziomie rozgrywkowym. Byłego reprezentanta Polski, a także prezesa i dyrektora sportowego kilku klubów Ekstraklasy łączono z tymi funkcjami także na Cichej. Bednarz tym informacjom jednak zaprzeczył.

- Prowadzę firmę zajmującą się doradztwem i konsultacjami, zarówno jeśli chodzi o sprawy sportowe jak i prawno-administracyjne. Na pewno nie będę jednak prezesem, ani dyrektorem sportowym w Ruchu – przyznał w rozmowie ze Sport.pl.

Mający wykształcenie prawnicze działacz nie wykluczył jednak, że z klubem będzie współpracował jako zewnętrzny doradca.

- Moja pomoc Ruchowi jest oczywiście możliwa – dodał.

Bednarz po zakończeniu kariery piłkarskiej (grał m.in w Legii, Ruchu Chorzów, Pogoni Szczecin) był dyrektorem sportowym na Łazienkowskiej. Potem pracował także w Wiśle  Kraków, najpierw jako dyrektor sportowy a potem prezes. W ostatnim sezonie był dyrektorem sportowym  gliwickiego Piasta.

Więcej o:
Komentarze (7)
Bednarz nie będzie prezesem ani dyrektorem Ruchu Chorzów
Zaloguj się
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 13 razy 11

  Pani Sarapata jest wolna, pan Misiek na razie w areszcie, ale jak to nieporozumienie wyjaśni się to pan Misiek może pójść na trenera psychofansów i będzie cud,miód, malina, a pan Grzesiuk będzie mógł zrobić następny piękny film o narodowo- patryjotycznych postawach kwiatu młodzieży chorzowskiej, która zanotuje przyrost tychże wartości po objęciu zarządu przez panią Marzenkę i pana Miśka.

 • panewnik

  Oceniono 4 razy 4

  Piszmy kto jeszcze nie będzie prezesem i dyrektorem Ruchu. Zakładam że Franciszek Smuda nie będzie.

 • panewnik

  Oceniono 2 razy 2

  Najpierw pisać i powielać plotki, a potem je dementować. To dopiero dobre dziennikarstwo. Niektórzy nawet po opublikowaniu dementi wracają do sprawy, żeby ją czytelnikom „przypomnieć”. Co za żenada.

 • antropoid

  Oceniono 7 razy 1

  Chyba dobrze. To jest ten geniusz, co stwierdził, że piłkarzy nie trzeba szkolić - można ich kupować...

 • redlich321

  0

  Wchodzę niedawno do PL2012 a tam gabinet pana Jacka Bednarza (wcześniej siedziało tam kilka osób z działu sprzedaży). Wchodzę jakieś dwa miesiące później, nie ma pana Jacka Bednarza... szybka kariera :D

 • mario69-50

  Oceniono 7 razy -1

  Ten pan już odbudowywał Wisłę Kraków. Dziękujemy!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX