Anglia. Paweł Wszołek zdobył gola i zaliczył asystę dla Queens Park Rangers

Paweł Wszołek był bohaterem meczu Queens Park Rangers z Middlesbrough w 22. kolejce ligi Championship, czyli zaplecza Premier Leaque. Polak zdobył gola i zaliczył asystę, a jego drużyna wygrała 2:1.

W meczu z wyżej notowanym rywalem drużyna QPR wyszła na prowadzenie już w czwartej minucie, dzięki bramce Wszołka. Goście wyrównali w 51. minucie, a dziewięć minut później zwycięstwo gospodarzom dał Nahki Wells, który wykorzystał podanie od Wszołka.

Dla Polaka gol zdobyty w sobotę był trzecim w sezonie Championship, a asysta była drugą, jaką zaliczył. Licząc z występami w Pucharze Ligi w sezonie Wszołek rozegrał 19 meczów, zdobył pięć bramek i zanotował dwie asysty.

QPR zajmuje miejsce w środku tabeli Championship. W 22 meczach zgromadziło 31 punktów, co na dwa mecze przed zakończeniem kolejki daje zespołowi 13. pozycję w 24-zespołowej lidze.