Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Glik skrytykował polskiego polityka. "Uprzejmie sugeruję usunięcie billboardu"

Grzegorz Matusiak, poseł na sejm RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, przygotował billboardy, na których chwali się budową boiska Kamila Glika w Jastrzębiu-Zdroju. - Uprzejmie sugeruję usunięcie billboardu i nieprzypisywanie sobie zasług pozyskania ode mnie środków finansowych - napisał obrońca reprezentacji Polski.

Grzegorz Matusiak pochwalił się dofinansowaniem boiska, które Kamil Glik ufundował w swoim rodzinny mieście - Jastrzębiu-Zdroju. Obrońca reprezentacji Polski napisał na Facebooku wiadomość do posła i poprosił o natychmiastowe usunięcie billboardu. - Uprzejmie sugeruję usunięcie billboardu i nieprzypisywanie sobie zasług pozyskania ode mnie środków finansowych - napisał Glik.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości odpowiedział na wiadomość Glika i zaznaczył, że doszło do nieporozumienia. "Witam Panie Kamilu. Chciałbym osobiście przeprosić za treść, która została umieszczona na billboardzie. Zaszło nieporozumienie. Prawdą jest, że Ministerstwo Sportu dofinansowało ten projekt w wysokości 155 tysięcy złotych. Billboard promujący tę inwestycję zostanie przygotowany jeszcze raz. Zapewniam, że w żaden sposób nie chciałem Pana urazić czy wykorzystywać Pana wizerunku w złej wierze. Oczywiście bardzo się cieszę, że boisko dumnie nazwane jest Pana imieniem i nazwiskiem. Doceniam Pana zaangażowanie i inicjatywy na rzecz sportu. Mam wiele pomysłów na rozwój sportu w naszym mieście i być może będzie kiedyś okazja aby na ten temat porozmawiać. Ze sportowym pozdrowieniem Grzegorz Matusiak".

Kamil Glik sfinansował boisko na osiedlu "Przyjaźń" w Jastrzębiu Zdroju. Reprezentant Polski właśnie tam stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. Uroczyste otwarcie boiska odbyło się w czerwcu 2017 roku. - To moje rodzinne strony, nigdy o nich nie zapomnę - mówił w dniu otwarcia reprezentant Polski.

Koszt całej inwestycji wynosił ponad 660 tys. złotych. 150 tys. zł pochodziło od Kamila Glika. Ministerstwa Sportu dofinansowało budowę kwotą 155 tys. zł, a pozostałe 361 tys. zł pochodziło z budżetu miasta.

Więcej o:
Komentarze (65)
Kamil Glik skrytykował polskiego polityka. "Uprzejmie sugeruję usunięcie billboardu"
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 54 razy 42

  Bilbord wyraźnie sugeruje jakby pan poseł te sto pięćdziesiąt tysięcy z własnej kieszeni wyjął.
  Bezczelność typowa dla pisiora.

 • g.lesio

  Oceniono 37 razy 31

  A co w tym nowego?
  Nie dalej jak przedwczoraj Komisja Europejska zwróciła uwagę Polsce, że premier Morawiecki otwierając kolejne nowo wybudowane drogi mówiąc o ich finansowaniu ani razu nawet się nie zająknął, że budowane one były głównie w oparciu o środki unijne.
  Przykład idzie z góry więc rózne pieski naśladują pana..

  A swoją drogą należy podziękować panu Glikowi za tak piękną postawę i wydanie własnych pieniędzy dla dobra innych.

  A nad panem Matusiakiem, który podobno jest posłem RP należy spuścić zasłonę milczenia.
  Ale co zrobić - jaka partia tacy i jej przedstaswiciele.

 • tiges_wiz

  Oceniono 19 razy 15

  Jak rozpoznać, że pisior kłamie? Mówi!

 • jokemaker

  Oceniono 17 razy 13

  Oczywiście dopóki Glik mu kubła wody na durny łeb nie wylał plakat był OK.

 • zgred151

  Oceniono 13 razy 11

  Gdy widzi sie jakies swinstwo czy wredote , to przewaznie za tym stoi jakis pisior . Oni tylko szkalowaniem i klamstwami potrafia torowac sobie droge do stanowisk

 • szcz9

  Oceniono 11 razy 9

  Podczepić się pod Glika, który dał własną kasę na boisko - takie chamstwo tylko w PiS-ie.

 • jurek42

  Oceniono 8 razy 6

  bezczelność pisowców przekracza wszelkie granice, mam nadzieję , ze *ciemny lud* ja mówi prezes TV w końcu się oświeci i pogoni to towarzystwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX