Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (68)
Złota Piłka. "Dlaczego kobiety wciąż muszą zmagać się z tym g*****?"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bartekgryko

  Oceniono 3 razy -1

  zaraz się okaże, że przestępstwem jest zapytać kobiety, czy karmiła dziecko piersią, bo przecież o coś takiego byś nie zapytał faceta, prawda ? Andy Murray gada dużo, z czego spora część to głupoty. Nie ma jednego tenisa, męski i kobiecy zawodowo to dwie różne dyscypliny, podobnie jak piłka nożna. Podobnie jak prostytucja. Raczej różni klienci, różne stawki i zainteresowanie. Oczekiwanie, że będą takie same zarobki, gdy generują różne przychody jest śmieszne i absurdalne.

 • tergukjbvcfsyrt8y9joikl

  Oceniono 3 razy -1

  "Reprezentantka Norwegii jako pierwsza kobieta w historii wygrała prestiżowy plebiscyt Złotej Piłki. [...] Luka Modrić został zwycięzcą Złotej Piłki. "

  To kto w końcu wygrał?

 • quamtsa

  Oceniono 5 razy -1

  typowy seksistowski francuzik

 • Tad Sal

  Oceniono 11 razy -1

  i co takiego sie stalo ? Sex to motor istnienia i najwazniejsze po glodzie i strachu przed smiercia czym kioeruja ionstynkty. Kobiety po to sa by na nie patrzec, mowic o nich, dotykac i pucowac. W druga strone dziala tak samo. Kobiety maja niezliczone ilosci perwersyjnych wizji erotycznych. Tak bylo, tak jest i tak bedzie bo tak byc musi. Polaki co to znaczy "twerkuje" ? To ani po angielsku ani po polsku, to po polskiemu. " Shame on you country boys...your brains are in permanent twerk......."

 • polak_maly_111

  Oceniono 9 razy -1

  No i po co to roztrzasac? Przeprosil.. sama powiedziala ze zrozumiala zart i nie jest zla .. no chyba kazdy czlowiek cos powiedzial w zyciu glupiego czego potem zalowal.

 • extrafresh

  Oceniono 3 razy -1

  Świnie mają określone preferencje smakowe i zapachowe, więc jedzą więcej paszy, która im smakuje i w rezultacie rosną szybciej. Stosowanie dodatków aromatyczno-smakowych, forma zadawanej paszy, system żywienia i zastosowane komponenty decydują o odpowiednim pobraniu paszy i prawidłowym wzroście. Aby zwiększyć zainteresowanie karmą i zachęcić zwierzęta do pobierania jej większych ilości, stosuje się preparaty poprawiające smak i zapach paszy. Zwłaszcza prosięta chętniej pobierają słodką i ładnie pachnącą mieszankę.
  Prosięta to grupa zwierząt najbardziej wymagająca pod względem warunków odchowu i żywienia. Potrzebują one właściwych pasz, gdyż tylko to zagwarantuje im dobry start, a im lepszy start, tym większe korzyści z odchowu i produkcji. Najbardziej newralgiczny moment to oczywiście odłączenie prosiąt od lochy, gdyż wszelkiego rodzaju zaburzenia w tym okresie powodują powstawanie ogromnych strat w produkcji trzody chlewnej. Każda biegunka to bowiem spadek mięsności świń o 1%. Dzieje się tak za sprawą uszkadzania kosmków jelitowych. Pogarsza się wchłanianie paszy i zmniejsza się ilość białka wbudowanego w mięśnie.

 • byann

  Oceniono 2 razy -2

  Połowa trenerów kobiet to gwałciciele.
  Jak tam kolarstwo górskie się rozwija?

 • boliver

  Oceniono 8 razy -2

  Andy ma racje,,

  Ale prymitywow w tej dzikiej muzyce nie brakuje,,

  Winni sa organizatorzy tego kabaretu,,
  Ginola prowadzacy ten cyrk tego wieczoru to tylko kopacz szmacianej,,

  Hanba,,

 • whole_train

  Oceniono 13 razy -3

  Nie mieszajcie piłki nożnej z jakimś feministycznym bełkotem.

 • elasp

  Oceniono 10 razy -4

  Jeżeli karmienie dziecka piersią gdzie popadnie jest naturalne, i nie powinno być zabraniane właśnie jako takie, dlaczego ma być zabraniane takie podejście do kobiet, które jest również naturalne, wypływa bowiem z męskiej natury? Samce wielu innych gatunków zwierząt są ewidentnie seksistowskie w swoim podejściu do samic, dlaczego człowiek ma stanowić wyjątek? Jeżeli naturalne jest owłosienie nóg i pach u kobiet i nieakceptowanie tego u kobiet ma stać się samo nieakceptowalne (krytykujesz zarośniętą autorkę fotek = jesteś hejterem) dlaczego ma nie być naturalne dość obcesowe podejście do kobiet? Nie wystarcza odpowiedz, że niektórym kobietom "będzie przykro", jak się je będzie seksistowsko traktować - przykrość jest tak samo naturalna, jak inne uczucia u człowieka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX