Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Chuligani pobili trenerów w okolicy stadionu Polonii Warszawa. Najbardziej ucierpiał trener Legii Warszawa

Grupa chuliganów pobiła trenerów w okolicy stadionu Polonii Warszawa. Najmocniej ucierpiał Przemysław Łagożny, były asystent Jacka Magiery, a obecnie analityk w sztabie Ricardo Sa Pinto. Poszkodowany został również syn Marka Jóźwiaka, byłego piłkarza Legii - informuje portal WP Sportowe Fakty.

- Pokrzywdzonych zostało pięć osób. To trenerzy różnych klubów. Zostali zaatakowani przez grupę liczącą około 30 osób. Skradziono im sprzęt elektroniczny, m.in. telefony i laptopy - powiedział Robert Szumiata, rzecznik prasowy śródmiejskiej policji w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.

Napaść na trenerów miała miejsce 20 listopada po godzinie 20:30 (wtorek). Trenerzy szkolący się na kursie UEFA A, brali udział w zajęciach na boisku treningowym Polonii Warszawa. Godzinę po zakończeniu zajęć zostali napadnięci w parku przylegającym do stadionu przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie.

Wśród poszkodowanych jest m.in syn Marka Jóźwiaka, byłego piłkarza Legii Warszawa oraz Przemysław Łagożny, były asystent Jacka Magiery, a obecnie analityk w sztabie Ricardo Sa Pinto. Łagożny miał ranę ciętą w okolicy uda.

Marek Wawrzynowski, dziennikarz portalu WP Sportowe Fakty napisał, że zdarzenie nie było przypadkowym napadem rabunkowym. "Jedna z tez zakłada, że ma związek z polowaniem na kibiców Polonii. W tym samym czasie w kawiarni na stadionie odbywało się spotkanie fanów "Czarnych Koszul" z zarządem klubu na temat nowego stadionu. Możliwe, że doszło do pomyłki i to właśnie kibice mieli zostać napadnięci".

Więcej o:
Komentarze (40)
Chuligani pobili trenerów w okolicy stadionu Polonii Warszawa. Najbardziej ucierpiał trener Legii Warszawa
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 25 razy 25

  W trzydziestu na przypadkowych ludzi? No kurła bohatery wyklęte, ich mać, na jednego ruskiego zielonego ludzika musiało by ich być chyba trzystu...

 • grogreg

  Oceniono 16 razy 16

  Ja bym całą tę polską piłkę nożną zdelegalizował. Przecież to wszystko od kibolstwa do prezesów mafijne struktury są.

 • dryfulec

  Oceniono 18 razy 14

  Doszło do pomyłki? Bandziory napadają na ludzi i wytłumaczeniem ma być pomyłka? A jakby pobili tych z Polonii to wszystko byłoby OK, tak? Tyle, że trafiło na legionistów i teraz będzie żal.

 • gorillaglu

  Oceniono 11 razy 11

  To nie chuligani, to sól tej ziemi! Dają odpór islamistom, gejom i piłkarzom!

 • cezaryk

  Oceniono 11 razy 11

  No ale po co ci trenerzy łażą na stadion?
  Na stadion tylko bandyterka się ciąga. „Prawdziwi Patrioci” znaczy się.

 • 99venus

  Oceniono 11 razy 11

  Jacy chuligani????Przecież to bandyci.

 • kalowiec

  Oceniono 10 razy 10

  ścieerwa i jak ładnie gazetka ich nazywa, chuligani, zwykli bandyci!!!

 • blechtrommel

  Oceniono 9 razy 9

  Szkoda że przypadkiem nie przechodził tamtędy jakiś minister wstający z kolan albo sam Kaczor.

  No tak, ale władza nie chodzi, władza jedzie limuzyną. W obstawie.

 • tom_aszek

  Oceniono 9 razy 9

  "Chuligani" to podpalają kosze do śmieci i niszczą wiaty przystankowe. A ci, którzy napadają, biją i okradają to BANDYCI !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX