Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polonia Warszawa wprowadziła do sprzedaży specjalne koszulki. Kosztują prawie 2000 zł

W ramach akcji 100 na 100 Polonia Warszawa wprowadziła do sprzedaży 100 specjalnych koszulek, upamiętniających 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Kontrowersje budzi cena repliki, która wynosi 1918 zł.

"Limitowana, ekskluzywna wersja stylizowanej repliki vintage koszulki Polonii Warszawa, z okresu Odzyskania Niepodległości w 1918 roku" - czytamy na początku opisu koszulki.

Dalej klub informuje, że koszulka z numerem 12 zostanie rozlosowana wśród posiadaczy karnetów na sezon 2018/2018, a numer 100 i numery od 1 do 11 będą licytowane.

Lech Poznań znowu przegrywa. Mateusz Juroszek atakuje piłkarza. "Żenujące"

Sama akcja, czy pomysł licytacji nie wzbudził kontrowersji. Zrobiła to natomiast cena trykotów, która będzie wynosić aż 1918 zł.

Koszulka Polonii Warszawa upamiętniająca 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez PolskęKoszulka Polonii Warszawa upamiętniająca 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę kspolonia.pl

Cena ma znaczenie symboliczne, Polska niepodległość odzyskała bowiem właśnie w 1918 roku. Mimo wszystko ta symbolika tak wysokiej ceny nie usprawiedliwia. W mediach pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat innych możliwych rozwiązań. 

Michał Kucharczyk: Od stresu mam już siwą brodę. Rzuty karne muszę jeszcze potrenować

Klub informuje, że cena będzie niższa dla posiadaczy karnetów na obecny sezon. I tak wyniesie ona jednak aż 918 zł. Dla porównania koszulka, upamiętniająca 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, wprowadzona do sprzedaży przez Legię Warszawa kosztuje 349 zł.

Więcej o:
Komentarze (13)
Polonia Warszawa wprowadziła do sprzedaży specjalne koszulki. Kosztują prawie 2000 zł
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 9 razy 5

  W czym problem? Przecież mamy WOLNY rynek, a koszulek jest zaledwie sto. Kto chce, niech kupuje, jego pieniądze i jego problem.

  Niestety, ale "oburzenie" autora artykułu oraz forumowiczów, pokazuje tęskne pragnienie: komuno wróć i zniszcz tych bezczelnych "lichwiarzy" ! :-)

 • monodeluxe

  Oceniono 1 raz 1

  4 X 500+ i jeszcze zostanie reszta na pieluchy i browary

 • kaktus-2

  Oceniono 1 raz 1

  To nie jest żadna replika koszulki. Replika miała by oryginalne, dla tamtych czasów, logo. Ta koszulka jest tylko STYLIZOWANA na starą koszulkę i jest wyposażona w aktualne logo Polonii i logo producenta.
  Co do ceny. Jeżeli ktoś chce wydawać taką kasę za koszulkę to czemu nie. To jest bardzo "krótka" seria, więc za 20-30 lat może się okazać, że to jednak była dobra inwestycja...

 • dezyderymarchewka

  0

  To jest cegiełka na klub i tak należy to rozumieć. Nie widzę w tym nic dziwnego.
  Duma stolicy jest w tarapatach i bardzo potrzebuje pieniędzy. Miasto od dawna traktuje Polonię z paragrafu trzeciego: noga, d..a, drzwi i wspiera tylko Legię.
  Chyba w stolicy znajdzie się paru zamożnych sympatyków czarnych koszul gotowych wesprzeć klub?
  Złe czasy w końcu przeminą, kiedyś Polonia odzyska blask i wróci do ekstraklasy, a wtedy taka koszulka sprzed lat będzie niesłychaną nobilitacją dla dzisiejszego sponsora.

 • malepifko

  Oceniono 6 razy 0

  Ciekawe kto to kupi, jak dla nich uzbierać 1000 osób na meczu jest nie lada wyzwaniem. Ostatni mecz, frekwencja 982 kibiców :) Pewnie kibole Legii kupią tak dla jaj.

 • cezaryk

  Oceniono 8 razy 0

  Kibel jeden z drugim sprzeda paręnaście działek białego i jak raz będzie na modne wdzianko.
  To piękne, że klub tak dba o swoich.

 • plastikpiokio

  Oceniono 4 razy -2

  ale tylko wtedy jeżeli 1,5 tysiaka będzie w gotówce w tej małej kieszonce na piersi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX