Amp Futbol. Polska - Angola w ćwierćfinale MŚ! Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja i stream online za darmo

Reprezentacja Polski w AMP Futbolu zagra w ćwierćfinale mistrzostw świata z Angolą!

Polacy awansowali po dramatycznym meczu 1/8 finału. Przegrywali od początku spotkania z Haiti, ale wyrównali w 11. minucie po uderzeniu z rzutu wolnego. Decydującego gola strzelił w doliczonym czasie gry drugiej połowy Bartosz Łastowski.

Angola pokonała za to w 1/8 finału Włochy 2:0. W pozostałych meczach ćwierćfinałowych zagrają: Anglia - Brazylia, Meksyk - Hiszpania i Turcja - Rosja.

AMP Futbol. Polska - Angola. Transmisja i stream online za darmo

Mecz Polska - Angola w piątek o północy. Transmisja i stream online za darmo na stronie sport.tvp.pl oraz na Facebooku na fanpage'u Amp Futbol Polska.