Damian Kądzior strzelił dwa gole w trzy minuty!

Damian Kądzior coraz lepiej radzi sobie w Dinamie Zagrzeb. Polak strzelił dwa gole w trzy minuty w meczu Pucharu Chorwacji z NK Zelina (4:0). W ten sposób przybliża się do powołania do kadry Jerzego Brzęczka.

Spotkanie rozegrano w ramach 1/8 finału. Damian Kądzior wszedł na boisko w 57. minucie. Gola na 3:0 strzelił w 88. minucie, a na 4:0 w 90. minucie.

W ten sposób Polak kontynuuje znakomitą passę. W weekend wyszedł w podstawowym składzie na spotkanie ze Slavenem Belupo i strzelił gola na 2:0 również w samej końcówce. Łącznie w 18 meczach tego sezonu Kądzior ma już cztery gole i siedem asyst.

Dinamo Zagrzeb jest liderem ligi chorwackiej z 30 punktami po 12 kolejkach - wyprzedza Lokomotiwę Zagrzeb o pięć punktów.

Real Madryt chce pozyskać byłego piłkarza Barcelony

Jerzy Brzęczek go powoła?

Jerzy Brzęczek jak do tej pory dwukrotnie powołał Kądziora na zgrupowanie reprezentacji Polski. Dał mu zadebiutować w sparingu z Irlandią (1:1) i niewykluczone, że zostanie powołany również na listopadowe zgrupowanie.