Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (60)
"The Times": Międzynarodowa Rada Piłkarska zastanawia się nad wprowadzeniem możliwości zatrzymywania zegara
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pawel.ccc

  0

  Ciekawe ile czasu będą trwały mecze w Ekstraklasie, gdzie 90 procent czasu to walka z przeciwnikiem a 10 procent nierówna walka z piłką. Może po sędziowie przestaną gwizdać faule tak jak było na ostatnich MŚ. Każde przerwanie gry jako skutek walki o piłkę to powinna być żółta kartka. Kilka walkowerów po zdekompletowaniu jednego z zespołów i będzie spokój.

 • zelenyles

  0

  zatrzymywanie czasu byłoby uczciwe, ale czy w piłce nożnej jest coś uczciwego ? wszędzie przekręty, oszustwa i tyle !

 • mistrz_liu

  0

  Największym problemem dzisiejszego futbolu jest nuda oraz niesportowe zachowania piłkarzy. Zatrzymywanie zegara nic tu nie zmieni.

 • ttwo

  0

  Ostatnie 5 minut meczu będzie trwało jak w koszykówce nawet 30 minut. Katastrofa.
  Sensownym rozwiązaniem jest za żółtą kartkę - zejście z boiska na 5-10 minut, wprowadzenie zmian bez "ceremoniału" i obligatoryjne zejście z boiska zawodnika który faulował na czas "opatrywania rannego", chociaż tu też można zrobić nadużycia w drugą stronę. Taki Ronaldo, który lubi faulować może pół meczu przeczekać poza boiskiem.

 • lionold

  Oceniono 2 razy 0

  Po co mają brać ciężkie pieniądze za bieganie skoro mogą za polegiwanie.

 • led47

  Oceniono 2 razy -2

  3 kornery = 1 karny!
  to niewapliwie urozmaici gre.
  A co do czasu - jest sedziA I MA STOPER.

 • spam_box

  Oceniono 2 razy -2

  Małpiak będzie przeciągać mecze do rana.

 • yareqzb

  Oceniono 4 razy -2

  Wyjdzie na to samo! Piłkarze którzy przegrywają bedą udawali i grali na czas zeby zyskać minuty na przeorganizowanie lub zmiane taktyki, odpoczynek itp..
  Moze zrobic by tak ze zawodnik który leży na murawie dłużej niz 30sekund/minute, schodzi na 2/3/5 minuty niezależnie od kontuzji, skoro go boli to niech odpocznie a drużyna musi sobie radzić osłabiona.. miało by to sens wg mnie bardziej :)

 • bigmaciek

  Oceniono 7 razy -3

  Moim zdaniem to wyraźnie obniży dynamikę gry. Ja bym najpierw spróbował co innego. Zakaz wbiegania lekarza i masażysty na boisko. Do każdego leżącego podbiegają nosze i piłkarz jest przenoszony poza linię boczną. Pomoc jest udzielana tylko tam, a do tego czasu drużyna gra w 10. W interesie drużyny jest szybki powrót albo zmiana. Co mi, jako widzowi, da zatrzymanie zegara, jeśli zawodnika będą "reanimować" pół godziny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX