Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dawid Kownacki idzie na wojnę z "hejterami". Jednej osobie zagroził zgłoszeniem na policję

Reprezentant Polski rozpoczął walkę z "hejterami". Napastnik zapowiedział, że wyciągnie konsekwencje w stosunku do osoby, która w Internecie obraziła jego rodzinę, jeśli ta publicznie go nie przeprosi i nie wpłaci wyznaczonej sumy pieniędzy na cele charytatywne. Autor obraźliwego komentarza już przeprosił zawodnika, ale ten jeszcze nie zareagował na jego słowa.

„Od dziś walczę z takim zachowanie, z chamstwem w Internecie! Gdy ktoś mnie krytykuje, to nie robi to na mnie wrażenia. Ale kiedy ktoś w taki sposób uderza w moją rodzinę, to będę reagował. Sonduję oficjalne zgłoszenie tematu i osób, które tak robią, do odpowiednich organów. Screeny i dane mam, a jeśli osoba, która to pisała (załączony obrazek, na razie sam wpis, wpis z komentarza na profilu @ekstraklasatrolls) nie odezwie się do mnie prywatnie w ciągu 24 h, nie przeprosi i nie wpłaci wyznaczonej kwoty na wskazany przeze mnie cel charytatywny, to przekażę sprawę do odpowiednich organów. Zamiast pajacować w Internecie, polecam wpłaty oraz pomoc chorym dzieciom” – napisał Kownacki na swoim profilu na Twitterze. Wpis odnosi się do jednego z komentarzy, w którym kibic obraził zawodnika, a także jego rodzinę.

>> Ronaldo o Robercie Lewandowskim: Poradziłby sobie w każdym klubie na świecie

Reprezentant Polski postawił „hejterowi” warunek: jeśli ten publicznie przeprosi i wpłaci wyznaczoną kwotę na cel charytatywny, piłkarz zapomni o sprawie. Jeżeli jednak tak się nie stanie, sprawa zostanie zgłoszona na policję.

Na odpowiedź autora obraźliwego komentarza długo nie trzeba było czekać. „Sieku_99”, bo właśnie pod takim pseudonimem na Instagramie występuje wspomniana osoba, napisał: Przepraszam za moje słowa. Były one głupie i nieprzemyślane. Działałem pod wpływem emocji. Komentarz został już usunięty. Przepraszam jeszcze raz”.

>> Dawid Kownacki dla Sport.pl: Na mecz Legii z Lechem nie dało się patrzeć. Nie wytrzymałem i przełączyłem na żużel

Kownacki na razie nie zareagował na przeprosiny.

Więcej o:
Komentarze (49)
Dawid Kownacki idzie na wojnę z "hejterami". Jednej osobie zagroził zgłoszeniem na policję
Zaloguj się
 • Paulo Garcia

  Oceniono 21 razy 13

  Bardzo dobrze.. Krytyki nikt nie zabrania.. ale chamstwo trzeba tępić..
  Czas bezmózgich hejterów mija nieubłaganie..
  Liczę że w przyszłości szybko będzie można namierzyć takich co myślą iż mogą wszystko napisać bezkarnie..

 • ganro

  Oceniono 15 razy 5

  Brawo! Tak trzymać, bo z chamstwem trzeba walczyć, a to buractwo myśli, że w Internecie jest bezkarne.

 • rownowaznik

  Oceniono 12 razy 4

  Być polskim piłkarzem to i tak duża obraza swojej rodziny.

 • maras63

  Oceniono 6 razy 2

  Był taki dowcip o Murzynie, którego Złota Rybka zamieniła w Białego, a ten już po 20 minutach od powrotu do domu w którym była siostra, ojciec i matka, stwierdził, że go Murzyni wkurzają. Kownacki trochę pograł w Sampdorii i już go Ekstraklasa nudzi Ale biały murzyn z niego.

 • adonis79

  Oceniono 12 razy 2

  Gdyby Lewy czytał komentarze na Gazeta.pl to 70% jej forumowiczów poszłoby z torbami.Szkoda że tego nie robi, nie jeden Janusz musiałby dymać pół życia żeby wpłacić datki na cele charytatywne.

 • anna.maria0

  Oceniono 4 razy 2

  Chyba mam problem z czytaniem, bo nie wiem co powiedział hejter ani jaka to miała być kwota na cele charytatywne.

 • buk.humor.dziczyzna11

  Oceniono 10 razy 2

  co to w ogóle za jeden , kolejny .............bryta?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX