Grzegorz Krychowiak zaliczył asystę, a potem dostał czerwoną kartkę

Grzegorz Krychowiak nie będzie najlepiej wspominał meczu Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa (1:1). Polak najpierw zaliczył asystę, by potem dostać czerwoną kartkę.

Grzegorz Krychowiak zaliczył asystę w 32. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzał głową, bramkarz odbił jego strzał, ale do piłki dopadł Anton Mirańczuk i wyrównał stan meczu (Miguel Kardozu otworzył wynik spotkania).

Sześć minut później Krychowiak dostał pierwszą żółtą kartkę. Drugą otrzymał w 66. minucie, gdy leżąc na murawie próbował odebrać piłkę rywalowi, ale zamiast tego trafił w jego nogę.

Do końca spotkania wynik się nie zmienił. Lokomotiw zajmuje 8. miejsce w tabeli. Z dziewięciu meczów wygrał zaledwie dwa i ma dziewięć punktów. Dynamo ma o jeden punkt więcej, jest szóste.

"Grzegorz Krychowiak nie miał dobrej opinii". Dyrektor sportowy Lokomotiwu zdradza kulisy transferu

Trzy słowa, jedna kategoria: osoba. Odgadniesz wszystkie?
1/17Wąsy, banan, skocznia
  • Liga Narodów. Niemcy - Holandia. Remis w Gelsenkirchen. Holendrzy wygrali grupę!
  • Gianni Infantino, prezydent FIFA Sensacyjne informacje niemieckich mediów: "Gianni Infantino wyprzedaje światowy futbol"
  • Polska - Czechy 0:1 na Stadionie Energa w Gdańsku. Kamil Grosicki Reprezentacja Polski. Portugalia - Polska. Kamil Grosicki kapitanem pod nieobecność Lewandowskiego i Glika