Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Polska utrzyma miejsce w rankingu FIFA, ale straci jeden punkt. Francuzi nie będą liderem

Polska zremisowała dwa mecze i we wrześniowym rankingu FIFA zajmie 18. miejsce. Liderem niespodziewanie powinna zostać Belgia, która wyprzedzi mistrzów świata - Francję.

Reprezentacja Polski zremisowała dwa pierwsze mecze pod wodza Jerzego Brzęczka i we wrześniowym notowaniu rankingu FIFA powinna utrzymać 18. miejsce. W sumie biało-czerwoni stracą jeden punkt względem poprzedniego miesiąca, ale nie wpłynie to na spadek w klasyfikacji. 

Polakom nie udało się zatem wyprzedzić Holandii, ale cały czas trzeba uważać na atak Walii, która zajmuje miejsce 19. 

Liderem rankingu FIFA, który zostanie opublikowany 20 września, powinna zostać reprezentacja Belgii, która we wtorek w bardzo dobrym stylu pokonała reprezentację Islandii (3:0). Tuż za nimi znajda się mistrzowie świata - Francuzi, a trzecie miejsce zajmie reprezentacja Brazylii. 

Od lipca ranking FIFA liczony jest według nowej metody, która została opisana tutaj

Dawid Janczyk: tamtej nocy umierałem pięć razy. Na szczęście uratowali mnie

Hiszpania 6:0 Chorwacja. Luka Modrić: To było morderstwo

Polska - Irlandia 1-1. Świeżość w sosie własnym

Robert Lewandowski: Czasem człowiek chciałby pomóc, ale wie, że to nie jest ten odpowiedni moment

Więcej o:
Komentarze (25)
Polska będzie na 18 miejscu w rankingu FIFA. Zaskakujący lider
Zaloguj się
 • mhjunior007

  Oceniono 31 razy 23

  "ale cały czas trzeba uważać na atak Walii, która zajmuje miejsce 19."
  Myślę, że Brzęczek nic nie robi, tylko 24/h uważa. Myślę, że cały zespół bardzo uważa. Ba, jestem przekonany, że cały Naród powinien bardzo uważać i jesli wszyscy jak jeden mąż będziemy uważali bardzo bardzo uważnie i na tym uważaniu skupimy całą nasza uwagę i żywotną energię, to cokolwiek by zrobiła Walia - jej atak się nie uda. Autor na pewno uważa już od dawna i chwała mu za to, bo takie uważanie jest bardzo pożyteczne dla polskiej reprezentacji i nas wszystkich.
  Jest to zresztą kwestia życia lub śmierci - ten ranking. I to, które miejsce w nim będziemy zajmować we wrześniu. Kiedyś będziemy mogli opowiadac wnukom - wiecie smyki, w lipcu 1974 roku zajęliśmy trzecie miejsce na MŚ w RFN a we wrześniu odparliśmy atak Walii na nasze 18. miejsce w rankingu FIFA. Bo bardzo żeśmy uważali.

 • umberos

  Oceniono 12 razy 8

  Jako, że podczas MŚ nasza reprezentacja została wybrana najgorszą reprezentacją całego mundialu to jej właściwe miejsce jest, gdzieś między 32-40 ;)

 • pilot.tv

  Oceniono 9 razy 7

  "cały czas trzeba uważać na atak Walii" - to juz teraz wiem po co Macierewicz stworzył swoje jednostki bojowe. Aby chronic Polaków przed atakami Walii.

 • purre

  Oceniono 6 razy 6

  "Polakom nie udało się zatem wyprzedzić Holandii, ale cały czas trzeba uważać na atak Walii, która zajmuje miejsce 19." Rzeczywiście trzeba uważać na atak Walii. Dlatego nie jadłem kolacji, spać też nie będę. Trzeba czekać, cały czas trzeba uważać!

 • 1234pablo

  Oceniono 8 razy 4

  Ten ranking zawsze był żartem. Chwała zatem tym, którzy potrafili zazartować.

 • lukasgld

  Oceniono 5 razy 3

  18 miejsce to nie jest źle. Na to co prezentują na boisku.

 • zenekciec

  Oceniono 6 razy 2

  My powinnismy byc na liscie kandydatow do rankingu .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX