Liga Narodów. Hiszpania zdemolowała Chorwację. Najwyższa porażka w historii

Hiszpania zdemolowała Chorwację 6:0 w meczu Ligi Narodów. Wicemistrzowie świata nie mieli absolutnie nic do powiedzenia. W drugim najciekawszym meczu Belgia pewnie pokonała Islandię 2:0.

Hiszpania zdemolowała Chorwację w meczu Ligi Narodów. Wicemistrzowie świata nie mieli żadnych szans w starciu z reprezentacją prowadzoną przez Luisa Enrique.

Strzelanie dla Hiszpanii już w 23. minucie rozpoczął Saul i nic nie zapowiadało się na to, że Hiszpanii będzie łatwo strzelać kolejne bramki. W 34. minucie worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Najpierw Asensio strzelił kapitalnego gola z 25 metrów, a po kilku chwilach dołożył jeszcze ładniejszego gola. Dużo pecha miał tam bramkarz Chorwacji Kalinić, bo piłka odbiła się od jego pleców.

W drugiej połowie Hiszpania się nie zatrzymała, a koleje gole dokładali Rodrigo, Ramos i Isco

Dla gości ten wynik jest prawdziwą katastrofą, bo reprezentacja Chorwacji straciła sześć goli po raz pierwszy w historii

Belgia pewnie pokonuje Islandię

W drugim najciekawszym meczu Ligi Narodów Islandia przegrała z Belgami 0:3. Strzelcem dwóch goli był Romelu Lukaku, a trzecie trafienie z rzutu karnego dołożył Eden Hazard