Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Pamiętacie polską sensację Euro 2016?". Nawet Bośniacy piszą o Bartoszu Kapustce

Bartosz Kapustka w ostatnim dniu okna transferowego został wypożyczony z Leicester City do OH Leuven. Zjazd Polaka zauważyły nawet bośniackie media!

- Pamiętacie polską sensację Euro 2016? Powiedzieć, że nie wykorzystał potencjału, to nic nie powiedzieć - taki tytuł nosi tekst na temat Polaka na stronie sportsport.ba.

Reprezentacja Polski. Bartosz Bereszyński: Mundial? Zadra zostanie. Ale wierzę, że za chwilę ta drużyna znowu będzie kochana [ROZMOWA]

- Wszyscy spodziewali się po Kapustce o wiele więcej. Wielu kibiców, którzy oglądali Euro 2016, nadal pamiętają jego nazwisko - czytamy dalej.

Bośniacy przypominają jego dalszą karierę. Odszedł z Cracovii do Leicester, ale "został pożarty przez wielki klub nie jako pierwszy". Został wypożyczony do Freiburga, ale grał tam tylko przez rok. Teraz Kapustka został oddany do OH Leuven - belgijskiego drugoligowego klubu - który współpracuje z "Lisami".

Liga Narodów jako eliminacje Euro 2020? Kuriozalny regulamin baraży [ZASADY]

- Kapustka nadal jest bardzo młody. Ma tylko 21 lat i może jeszcze zrealizować swój potencjał. Ale na razie jego kariera nie rozwija się zgodnie z planem - czytamy w podsumowaniu.

Więcej o:
Komentarze (26)
"Pamiętacie polską sensację Euro 2016?". Nawet Bośniacy piszą o Bartoszu Kapustce
Zaloguj się
 • el.pistolero

  Oceniono 8 razy 6

  Chłopaczek, który podczas meczów czy wywiadów bez przerwy sprawdza w jakim stanie jest jego fryzura, nic nie osiągnie w wielkim futbolu. Co najwyżej ekstraklasa itp "mocne" ligi.

 • indianski

  Oceniono 10 razy 6

  nigdy nie rozumialem tych zachwytow. kapustka na euro tez gral jak lamer

 • nelsonpuszysty

  Oceniono 7 razy 5

  W Bośni leży miasto o wymownej nazwie Banja Luka. To wiele wyjaśnia. Autorzy tekstów z portalu gazeta.pl czerpią materiał do swych banialuk z wnikliwej kwerendy portali bośniackich.

 • purre

  Oceniono 9 razy 5

  Nawet Bośniacy? Na Malediwach też piszą o Kapustce!

 • timbwolf3

  Oceniono 5 razy 3

  A ta wielka miłość ze starszą blacharą z krakowskiego półświatka przetrwała te wszystkie zawirowania? Śmiem wątpić. W każdym razie niewątpliwy plus tej sytuacji, Kapustka jest ustawiony, może więc mieć każdą młodszą i ładniejszą od plastikowej trzydziechy

 • 4v

  Oceniono 5 razy 3

  jak tylko zobaczyłem, z jaką panną się prowadza (starsza od niego, wygląd kobiety "lekkich") to od razu wiedziałem, że kariera nie dla niego.

  słaby człowiek mentalnie. sport nie jest dla słabych ludzi.

 • jvn

  Oceniono 3 razy 3

  Dajcie chłopakowi spokój. Mało było młodych talentów którym wieszczono wielką karierę a wyszła klapa? Przecież bywały upadki znacznie bardziej spektakularne. Pamiętacie Freddiego Adu którego Jankesi obwołali nowym Pele, a którego ostatnio nie chcieli nawet w Sandecji?

 • alojzy132

  Oceniono 4 razy 2

  co to ma być? napisali że nic nie napisali. Kazdy wie , kazdy czyta. Tfu.

 • varranzcomodo242

  Oceniono 1 raz 1

  Tak to jest z talentami dopisywanymi z ust. Problem w tym, że z faktu słusznego skądinąd zachwytu Linekera, podczas jednego meczu, zbudowano legendę na miarę Messiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX