Mecze towarzyskie. Francja pewnie wygrywa z Włochami

Francja wygrała z Włochami 3:1 w towarzyskim meczu rozegranym w Nicei. Bramki dla zwycięzców zdobyli Samuel Umtiti, Antoine Griezmann i Ousmane Dembele. Jednym trafieniem odpowiedział Leonardo Bonucci.

Jednym z najciekawszych piątkowych spotkań towarzyskich było starcie Francuzów z Włochami. Selekcjoner gospodarzy, Didier Deschamps, wystawił wielu czołowych zawodników, aby sprawdzić ich formę przed nadchodzącym mundialem. Na stadionie w Nicei spisali się oni zdecydowanie lepiej niż drużyna przeciwna.

Już w 8. minucie do siatki trafił Samuel Umtiti. Kilkanaście minut później rzut karny wykorzystał Antoine Griezmann. Gola kontaktowego dla Włochów zdobył Leonardo Bonucci, ale na 3:1 podwyższył w drugiej połowie doskonałym strzałem Ousmane Dembele. Była to ostatnia bramka meczu - Francuzi pewnie wygrali 3:1.

W innym ciekawym z perspektywy polskiego kibica meczu Kolumbia niespodziewanie zremisowała bezbramkowo z Egiptem. Przypomnijmy, że drużyna z Ameryki Południowej to nasz rywal w fazie grupowej mundialu w Rosji.

Mundial 2018. Piszczek: "To będzie mój ostatni turniej" [ZAPINAMYPASY.PL]