Jak zatrzymać Mohameda Salaha? Stanisław Czerczesow zdradził "sposób"

14 czerwca meczem z Arabi± Saudyjsk± reprezentacja Rosji rozpocznie M¦ 2018. Pięć dni po pierwszym meczu, piłkarze Stanisława Czerczesowa zmierz± się z Egiptem, w którym rolę lidera odgrywa gwiazda Liverpoolu, Mohamed Salah. Jak go zatrzymać? Słowa rosyjskiego selekcjonera wywołały głównie u¶miechy, ale nie zabrakło również krytyki i komentarzy na temat "niesmacznego żartu".

20 maja reprezentacja gospodarza najbliższego mundialu, Rosji, rozpocznie ostatni etap przygotowań do M¦. Zawodnicy powołani do drużyny Stanisława Czerczesowa stawi± się w Austrii, gdzie rozegraj± mecze towarzyskie z miejscow± kadr±, a także z Turcj±. 

Na samym turnieju Rosjanie zmierz± się z Arabi± Saudyjsk± (14 czerwca), Egiptem (19 czerwca) i Urugwajem (25 czerwca). To własnie starcie z Egiptem przez niektórych traktowane jest wyj±tkowo, w nim bowiem rosyjscy defensorzy będ± musieli zatrzymać gwiazdora Liverpoolu, Mohameda Salaha. Jak to zrobić? - zapytali Czerczesowa dziennikarze na konferencji prasowej. - Kałasznikowem - odpowiedział w swoim stylu były szkoleniowiec Legii, który po raz kolejny pokazał swój specyficzny humor. Słowa rosyjskiego selekcjonera wywołały głównie u¶miechy, ale nie zabrakło również krytyki i komentarzy na temat "niesmacznego żartu".

Jak zatrzymać Salaha? Kałasznikowem

Na koniec 54-latek ocenił rywali z zachowaniem pełnej powagi. - No dobrze, już bez żartów - ostatnio grali¶my z Argentyn± (0:1), która ma Leo Messiego w składzie, a w obronie ¶wietnie się spisali¶my. Rywale strzelili nam gola ze spalonego tuż przed końcem spotkania. Nie martwię się więc Salahem - zakończył.

Ten test wykaże, jak bardzo statystycznym Polakiem jeste¶
1/10Jak często myjesz zęby?
Zobacz także
Komentarze (40)
Jak zatrzymać Mohameda Salaha? Stanisław Czerczesow zdradził "sposób"
Zaloguj się
 • jeremychang

  Oceniono 17 razy 11

  Niesmaczny to jest poziom tego "sportowego" portalu. OdpowiedĽ Czerczesowa bardzo fajna. IdĽcie lepiej sprawdzić jak± kupę zrobiła córka lewandowskiej.

 • krisgabler

  Oceniono 10 razy 8

  To nie żart niesmaczny, ale wielki komplement.

 • the_foe

  Oceniono 7 razy 7

  I teraz Salah siedzi i my¶li "a może to nie był żart?" :)

 • remoteisland

  Oceniono 8 razy 4

  Ale o jak± "niesmaczno¶ć" chodzi? Nie róbmy z "political correctness" "political overcorectness".
  .

 • fezuj

  Oceniono 5 razy 3

  Mógł przecież powiedzieć: Nowiczokiem... ;-)

 • ros16

  Oceniono 9 razy 3

  ¦wietny artykuł!
  Najpierw trzy razy powtórzone z kim zagra Rosja, potem dwa co powiedział Czerczesow i genialny wniosek o niesmacznym żarcie.
  Tak dalej Gazeto!

 • ikebroflovski

  Oceniono 4 razy 2

  słynny jest żart bodaj (dobrze nie pamiętam) trenera jednego z mniejszych klubów ligi hiszpańskiej, który na pytanie czy da się zatrzymać Leo Messiego odpowiedział, że "tak, trzeba go zastrzelić" - w domy¶le: nie ma sposobu by go zatrzymać, więc każdy odebrał to jako komplement i jako¶ nikt nie robił z tego wówczas wielkiego halo.

 • rumun106

  Oceniono 4 razy 2

  Zatrzymać go i powiedzieć , że Ramadanu nie ma i nie będzie, możesz bzykać, pić,je¶ć co chcesz, podrywać w dzień białe kobiety...Allach nie strzeli focha jak na Czerstwej

 • mortus444

  Oceniono 8 razy 2

  Czerczesow mistrz!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje