Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (59)
Adrian Mierzejewski wygrał prestiżowy plebiscyt
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • miszcz_mowy

  Oceniono 4 razy -2

  Nie bądźmy śmieszni. Mierzejewski nigdy w niczym kadrze nie pomógł. To jeden z wielu piłkarzy, którzy w reprezentacji zwykle zawodzili, wypadali słabo, byli nieskuteczni. Nie ma tematu.

 • eres08

  Oceniono 10 razy -2

  Jaki trener taka drużyna. Z nikim ważnym poza Niemcami nie wygrała, bo jest taktycznie beznadziejna, szczególnie w II połowach. Pozycja w rankingu niezasłużona , wynikająca z braku meczy towarzyskich/ durne zasady rankingu wykorzystane przez PZPN/. Jaka to koncepcja do której nie pasuje Nawalce Mierzejewski nie wie nawet Nawalka. Natomiast wiadomo, że konflikt między nimi trwa od lat.

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 7 razy -3

  Panie Nawałka już niedługo w Rosji czeka Pana ROZWAŁKA- ciekawe jakie wtedy będą argumenty?

 • pawel.ccc

  Oceniono 11 razy -3

  Przestańcie się podniecać amatorską ligą w Australii. Tam w piłkę gra nie więcej jak tysiąc osób z czego połowa to aborygeni. Mierzejewski miał swoja szansę w reprezentacji ale nie zyskał uznania w oczach selekcjonerów i jest po herbacie. Zastanówcie sie do czego namawiacie. W ataku emeryt Mierzejewski z piłkarskim zombie Błaszczykowskim i kulawym Milikiem bez prawej nogi, Może jeszcze wyrzucicie Lewandowskiego z reprezentacji a na środek pomocy powołacie Radovica ? Namówcie jeszcze Astiza i Angullo do zmiany obywatelstwa i będziecie mieli komplecik. Może nawet producent pieluchomajtek dla emerytów was zasponsoruje ?Jeżeli tak to musicie zarudnić do odnowy biologicznej specjalistów od geriatri a zgrupowania kadry najlepiej robić w Skolimowie w domu Aktora, am sie dobrze znają na odnowie biologicznej osób w podeszłym wieku a i STOCER niedaleko i jakieś centrum naprawy protez zębowych też się znajdzie.... a tak na marginesie.. Lucjan Brychczy regularnie zasiada na ławce Legii więc może i jego zaproponujecie do reprezentacji ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX