Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Puchar Polski. Marcin Brosz: Czerwona kartka dla Loski? Bez komentarza

- Mamy młody zespół, dla każdego z tych zawodników finał na Stadionie Narodowym byłby czymś wyjątkowym. Musimy jednak przyjąć ten wynik z godnością i ciężej pracować, by do finału awansować w przyszłości - po meczu z Legią Warszawa powiedział trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

W środę Górnik Zabrze przegrał 1:2 z Legią Warszawa w rewanżowym meczu półfinału Pucharu Polski. Chociaż zespół Brosza prowadził po samobójczym golu Adama Hlouska, to o awansie gospodarzy zdecydowały bramki Michała Kucharczyka i Jarosława Niezgody.

- W pierwszej kolejności chciałbym pochwalić kibiców. W ostatnim czasie mieliśmy sporo wyjazdów, a oni wciąż są z nami zawsze i wszędzie. Co do samego spotkania to mogę powiedzieć tylko tyle, że walczyliśmy, staraliśmy się i szkoda że nam się nie udało - powiedział po meczu Brosz.

- Mamy młody zespół, dla każdego z tych zawodników finał na Stadionie Narodowym byłby czymś wyjątkowym. Musimy jednak przyjąć ten wynik z godnością i ciężej pracować, by do finału awansować w przyszłości - dodał.

Szkoleniowiec Górnika odmówił komentarza do sytuacji, w której czerwoną kartkę za zagranie piłki ręką poza polem karnym zobaczył Tomasz Loska.

Komentarze (12)
Puchar Polski. Marcin Brosz: Czerwona kartka dla Loski? Bez komentarza
Zaloguj się
 • 43elvis

  Oceniono 8 razy 2

  Piłka odbita od biodra trafiła w rękę złożoną z tyłu.Dziwne prawda?Tylko takie rzeczy wypada zrobić w meczu Legii bo z gry w normalnych warunkach to trudno byłoby strzelić bramkę Górnikowi.

 • Tomasz Werner

  Oceniono 1 raz 1

  I to jest trener, piłka to piłka, czerwone kartki się zdarzają, co tu komentowac

 • piachu74

  Oceniono 9 razy 1

  Wiadomo, że w Wawie więcej jest kibiców Legii niż Górnika. Więc opłaca się, by w finale zagrała tamtejsza drużyna. Szkoda, że mlodzimpolacybprzegrali z emerytami grającymi za grubą kasę... A w uciwejngrze, L przegrała 0:1

 • gunston

  Oceniono 4 razy 0

  Nie przypominam sobie aby Brosz chwalił kibiców Górnika po meczu w Gliwicach. Coś w ogóle zrobiono z tą bandą, która prowokowała zajścia czy tylko ukarano Piasta?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX