Sport.pl

Robert Lewandowski zszokowany sztuczkami magika. "Nie wiem co powiedzieć..."

Robert Lewandowski wystąpił w nagraniu polskiego magika znanego jako "Y". Napastnik reprezentacji polski był świadkiem sztuczek iluzjonisty i sam nie mógł uwierzyć w to, co widzi.

"Y" jest jednym z najlepszych polskich magików. Ma swój program w jednej z telewizji, kilka lat temu doszedł do półfinału znanego programu "Mam Talent". Posiada również własny kanał na YouTube, do którego zaprasza znane osoby. W najnowszym odcinku jego gościem był Robert Lewandowski.

Napastnik Bayernu Monachium obserwował sztuczki iluzjonisty i był pod wielkim wrażeniem jego talentu. Nie mógł uwierzyć, gdy "Y" wyczarował mu trzy lizaki oraz pokazywał karciane sztuczki.

Na koniec magik poprosił Lewandowskiego o wybranie jednej karty z talii. Następnie kazał mu rozciąć na pół piłkę znajdującą się w pobliżu i wyjąć jej zawartość. Okazało się, że w środku była... wybrana przez niego karta!

 

Lewandowski był zszokowany tym, co zobaczył. - Jak on to zrobił? Nie wiem, co powiedzieć. Szacunek. Mi ciężko zaimponować, ale ty to zrobiłeś. Mega - podsumował.

Bez bramek w Monachium, ale Bayern gra dalej. "Szkoda, że nie udało nam się strzelić gola, ale najważniejsze, że awansowaliśmy do półfinału"

Więcej o:
Komentarze (7)
Robert Lewandowski zszokowany sztuczkami magika. "Nie wiem co powiedzieć..."
Zaloguj się
 • baramboo

  Oceniono 5 razy 5

  Skoro jest w szoku to „należy uspokoić poszkodowanego, wygodnie ułożyć z głową położoną nisko i odwróconą na bok, aby ślina mogła swobodnie wypływać z ust, z nogami uniesionymi, aby krew łatwiej dopływała do organów wewnętrznych. Dobrze jest go też przykryć, aby zapobiec utracie ciepła, co 10 minut sprawdzać tętno i przytomność.”
  Ratujcie go!

 • lactum

  Oceniono 1 raz 1

  No to ostro uderzacie.

 • index_finger

  0

  "Mi ciężko zaimponować..." To na pewno! Następny, któremu może się to udać, to pukający do drzwi Perez z wielką walizką pieniędzy.

 • Piter Boro

  0

  Sztuczka balanga. Od samego początku „magik” wiedział jaka kartę wybierze RL. Te sama kartę umieścił w spreparowanej piłce. ( dlatego karta w piłce jest wygięta )

 • ratlerek.hitlerek

  Oceniono 2 razy 0

  Niech zgadnę: Zamienił świeżo postawionego klocka w baton mocy?

 • marberlin

  Oceniono 3 razy -1

  Nastepnym razem niech magik zaprosi jakiegos abp, bp itp oni nie takie rzeczy widzieli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX