Transfery. Manchester City chce sprowadzić pomocnika Bayernu. W grze 50 milionów funtów

Jak donosi "Daily Mail", Manchester City jest zmobilizowany, by w letnim okienku transferowym pozyskać z Bayernu Monachium Thiago Alcantarę. "The Citizens" maj± wyłożyć na stół 50 milionów funtów.

Brytyjski dziennik informuje, że wielkim zwolennikiem ¶ci±gnięcia Alcatary do Manchesteru jest Pep Guardiola. Hiszpański szkoleniowiec nie planuje latem dokonywać wielu transferów - woli pozyskać dwóch, trzech zawodników, ale maj± to być wielkie wzmocnienia.

Zainteresowanie Thiago nie jest przypadkowe. Guardiola doskonale zna Alcantarę. Pracował z nim w Barcelonie, a następnie w Bayernie. To wła¶nie z Bawarii przeniósł się do Premier League i planuje poci±gn±ć za sob± byłego podopiecznego.

Alcantara gra w Bayernie od 2013 roku, a jego kontrakt obowi±zuje do 2021 roku. W tym sezonie 27-latek zagrał w 24 spotkaniach. Strzelił sze¶ć goli.

W kręgu zainteresowań Manchesteru City jest kilka mocnych nazwisk. Brytyjskie media spekuluj±, że oprócz Alcantary na Etihad Stadium maj± zawitać Eden Hazard z Chelsea Londyn i Matthijs de Ligt z Ajaksu Amsterdam.

Ich smak znamy z dzieciństwa. Rozpoznasz słodycze bez opakowania?
1/11Zaczynamy od czego¶ łatwego. W ¶rodku ma miękkie, białe nadzienie. Ta smaczna przek±ska to:
Komentarze (5)
Transfery. Manchester City chce sprowadzić pomocnika Bayernu. W grze 50 milionów funtów
Zaloguj się
 • cezarykaminski

  0

  Matthijs de Ligt? Kiep Guardiola wydał na obrońców ponad 200 mln i chce kupić następnego? Może taniej będzie wytrenować tych co ma zamiast co roku wydawać fortunę na nowych?

 • mannoroth

  0

  Może podmiana za de Bruyne? :)

 • cpfan

  0

  Przecież to "Człowiek Szkło"! Niech sprzedaj± zanim się rozmy¶l± ;)

 • wojtas_z_pozka

  Oceniono 1 raz -1

  To nie kupno Thiago jest problemem. Problemem jest kaszyzmpisbolszewicki.

 • strzykwa5

  Oceniono 2 razy -2

  Tam by wła¶nie najbardziej pasował Lewandowski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX