Liga Mistrzów. Real - Juventus. Fatalny błąd Keylora Navasa [WIDEO]

W rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Juventus mierzy się na wyjeździe z Realem Madryt. Mistrzowie Włoch do doprowadzenia do dogrywki potrzebowali zwycięstwa 3:0. W drugiej połowie spotkania fatalny błąd popełnił bramkarz Królewskich, Keylor Navas.

Juventus 2:0 prowadził już po pierwszej połowie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się bowiem Mario Mandzukić.

Po zmianie stron turyńczycy dołożyli kolejne trafienie. Po fatalnym błędzie Keylora Navasa gola strzelił Blaise Matuidi.

Bramkarz Realu wypuścił piłkę wprost pod nogi pomocnika Juventusu, który wbił ją do pustej bramki.

LM. Sensacyjny mecz. Roma pokonała Barcelonę! Liverpool zwyciężył z Man City. "Liga Mistrzów to jeden z najwspanialszych wynalazków ludzkości"