Serie A. Stępiński przypomina się Nawałce, gol przeciwko Milanowi (wideo)

Gol i udział przy bramce Roberto Inglese - ligowy mecz przeciwko Milanowi Mariusz Stępiński z pewnością pod względem indywidualnym może zaliczyć do udanych.

Chievo, do którego Stępiński został wypożyczony latem z francuskiego Nantes, przegrało z Milanem 2:3 w meczu 29. kolejki Serie A. Chociaż dla walczącego o utrzymanie klubu z Werony kolejna strata punktów komplikuje mu sytuację w tabeli - to czwarta porażka w pięciu ostatnich spotkaniach - sam Stępiński może być zadowolony ze swojego występu na San Siro.

W pierwszej połowie Polak w ciągu dwóch minut zdołał wpisać się na listę strzelców i odegrać (choć nieco przypadkowo) do Roberto Inglese, który po tym zagraniu dał Chievo prowadzenie. W drugiej połowie Milan zdołał odrobić straty, a w 83. minucie Andre Silva przechylił ostatecznie szalę zwycięstwa na korzyść rossonerich.

Chievo jest aktualnie na 16. miejscu w tabeli i nad strefą spadkową ma tylko punkt przewagi. Do końca zmagań w Serie A pozostało 9 kolejek.