Łukasz Piszczek przedłużył kontrakt z Borussi± Dortmund

Germany Soccer Supercup

Germany Soccer Supercup (Marius Becker / AP / AP)

Łukasz Piszczek przedłużył kontrakt z Borussi± Dortmund. Nowa umowa reprezentanta Polski będzie obowi±zywać do czerwca 2020 roku. Wtedy obrońca reprezentacji Polski prawdopodobnie zakończy karierę.

Borussia Dortmund za po¶rednictwem mediów społeczno¶ciowych poinformowała, że Łukasz Piszczek zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu. Umowa reprezentanta Polski będzie obowi±zywać do końca czerwca 2020 roku.

- Cieszę się bardzo, ponieważ było to moje życzenie, aby zakończyć karierę w Borussii. Przeżyłem przez te osiem lat w Borussii wiele pięknych chwil i mam nadzieję na wiele kolejnych emocjonuj±cych momentów w czarno-żółtych barwach. Wasz Piszczu - powiedział w wideo skierowanym do fanów BVB.

Piszczek w Borussii występuje od lipca 2010 roku. W barwach zespołu z Dortmundu do tej pory rozegrał 290 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył 16 bramek i zanotował 55 asyst.

Zobacz także
Komentarze (4)
Łukasz Piszczek przedłużył kontrakt z Borussi± Dortmund
Zaloguj się
 • a100

  Oceniono 4 razy 4

  Wspaniały piłkarz. Gratulacje i dobrego zdrowia.

 • eurotram

  Oceniono 1 raz 1

  Nie przesadzajmy,w 2020 zaraz po sezonie to on będzie mieć dopiero 35 lat; jak na obrońcę to całkiem młody wiek na koniec kariery. Jeszcze spokojnie 2-3 lata zdołałby gdzie¶ pograć. No,chyba że Łukaszowi szykuje się po 2020 co¶ w kadrze szkoleniowej Borussii (juniorzy czy co¶ innego) ;)

 • francik0

  Oceniono 1 raz 1

  Łukaszowi nie odwaliło jak co nie którym. Brawo Ty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje