Domagoj Antolić zawieszony przez Komisję Ligi

Domagoj Antolić otrzymał karę trzech meczów zawieszenia za brutalny faul na Przemysławie Frankowskim w meczu Legii Warszawa z Jagielloni± Białystok (0:2).

Komisja Ligi nałożyła na nowego zawodnika Legii karę trzech meczów zawieszenia za faul na Przemysławie Frankowksim, którego Antolić dopu¶cił się w meczu mistrzów Polski z Jagielloni± Białystok (0:2). Pierwszym objętym zawieszeniem meczem było ostatnie spotkanie z Lechem Poznań (2:1). To oznacza, że 27-latek nie zagra jeszcze w dwóch ważnych starciach - z Lechi± Gdańsk (11 marca, godz. 18:00) i Wisł± Kraków (18 marca, godz. 18:00).

Przypomnijmy, że chodzi o sytuację z 13. minuty spotkania 25. kolejki Lotto Ekstraklasy. Antolić bardzo ostro zaatakował Frankowskiego w ¶rodku pola, a sędzia natychmiast przerwał grę. Pocz±tkowo pomocnik Legii otrzymał jedynie żółt± kartkę, ale po skorzystaniu z technologii VAR arbiter Daniel Stefański ukarał piłkarza czerwonym kartonikiem.

Po transferze do Legii Antolić wyst±pił w czterech spotkaniach drużyny Romeo Jozaka, w sumie rozegrał w nich 285 minut.