Grzegorz Krychowiak wrócił do treningów

Grzegorz Krychowiak wrócił do treningow

Grzegorz Krychowiak wrócił do treningow (screen/TT@@GrzegKrychowiak)

Grzegorz Krychowiak wrócił do treningów. Reprezentant Polski pauzował przez ostatnie dni ze względu na uraz, którego nabawił się w meczu z Manchesterem City, po tym jak został nadepnięty przez Fernandinho.

Do starcia Krychowiaka z Fernandinho doszło na początku spotkania. W piątej minucie meczu rywal brutalnie stanął Polakowi na udzie, gdy ten leżał na murawie.

Krychowiak wrócił do gry, ale najwyraźniej nie czuł się najlepiej. Nie był w stanie dograć meczu do końca. W 33. minucie musiał zejść z boiska. WBA z Manchesterem City przegrało 0:3 i wciąż jest ostatnie w tabeli Premier League.

Reprezentant Polski pauzował przez kontuzję ponad tydzień, przez co opuścił mecz z Southampton (2:3). Teraz pomocnik wrócił już do treningów i możliwe, że znajdzie się w składzie WBA na poniedziałkowy mecz z Chelsea w 27. kolejce Premier League.

Zobacz także
Komentarze (7)
Grzegorz Krychowiak wrócił do treningów
Zaloguj się
  • Maciej Zadworny

    Oceniono 4 razy -2

    Żeby z powodu siniaka tydzień nie trenować??? Mięczak! Lubiłem Krychowiak przed transferem do PSG gdzie okazało się że nie ma charakteru i w WBA to potwierdza!

  • teaearlgrey

    Oceniono 4 razy -2

    Wrócił? A co mu było? Nadepnęli mu na nogę? W kopanej to norma. Wobec tego jutro proszę o kolejnego gniota pt. "Wielka radość Nawałki".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje