Polska U20 - Anglia U20 na pięknym i nowoczesnym stadionie

Stadion Miejski w Bielsku-Białej

Stadion Miejski w Bielsku-Białej (AGA MORCINEK)

Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 20 rozegra mecz z Anglią na stadionie w Bielsku-Białej. Spotkanie w ramach Turnieju Ośmiu Narodów odbędzie się 22 marca.

To pierwszy mecz reprezentacji Polski na zmodernizowanym stadionie w Bielsku-Białej. Obiekt, na którym swoje mecze rozgrywają Podbeskidzie Bielsko-Biała i BKS 'Stal' Bielsko-Biała pomyślnie przeszedł wizytację przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz angielskiej federacji piłkarskiej.

- Wiele lat biegałem po boiskach jako sędzia, ale do Bielska-Białej przyjechałem po raz pierwszy. To bardzo ładny, nowoczesny stadion. Posiada wspaniałe zaplecze dla zawodników oraz centrum medyczne. Murawa już dziś jest bardzo dobrze przygotowana, dookoła śnieg, a na boisku w Bielsku-Białej jest piękna, zielona murawa. Jestem bardzo mile zaskoczony. Stadion spełnia wymogi UEFA2, czyli może być areną oficjalnych meczów reprezentacji do lat 21 - powiedział Mirosław Ryszka, członek departamentu szkolenia i rozgrywek międzynarodowych PZPN.

Stadion w Bielsku-BiałejStadion w Bielsku-Białej AGA MORCINEK

W Bielsku-Białej pojawili się również przedstawiciele angielskiej federacji piłkarskiej. Keith Downing, szkoleniowiec reprezentacji Anglii do lat 20 oraz Annabelle Cummins, kierownik zespołu, byli pod wrażeniem zaplecza obiektu miejskiego.

Stadion w Bielsku-BiałejStadion w Bielsku-Białej fot. Jakub Ziemianin (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Więcej zdjęć stadionu w Bielsku-Białej:

Stadion Miejski w Bielsku-BiałejStadion Miejski w Bielsku-Białej AGA MORCINEK

Stadion PodbeskidziaStadion Podbeskidzia AGA MORCINEK

Stadion MiejskiStadion Miejski AGA MORCINEK

Stadion MiejskiStadion Miejski AGA MORCINEK

Stadion MiejskiStadion Miejski AGA MORCINEK

Stadion Miejski w Bielsku-BiałejStadion Miejski w Bielsku-Białej AGA MORCINEK

Zobacz także
 • Giuseppe Marotta, dyrektor sportowy Juventusu Serie A. Giuseppe Marotta, architekt sukcesów Juventusu, trafił do Interu Mediolan
 • Podbeskidzie - GKS Katowice 0:2 Dwie najlepsze strzelby w jednym zespole. Podbeskidzie wiosną zaatakuje?
 • Sędzia o golu Lewandowskiego z karnego: Prawidłowy. Żeby się przestać ruszać, to trzeba znieruchomieć, zupełnie zamarznąć
Komentarze (5)
Polska U20 - Anglia U20 w Bielsku-Białej
Zaloguj się
 • arni73

  Oceniono 2 razy 2

  Powiększ sobie rozmiar strony albo wrzuć obraz na TV wtedy Ci krzesełka urosną. Jak się nie mieścisz na jednym zawsze możesz kupić dwie miejscówy bywalcu stadionowy. Jedynie do czego można się doczepić to to że nie są składane.

 • Wojciech Taras

  Oceniono 3 razy -3

  Przecież to jest jakiś bubel nie stadion już po zdjęciach widać wy byliście kiedyś na stadionie?? a krzesełka koszmar malutkie plastiki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje