Polska U20 - Anglia U20 na pięknym i nowoczesnym stadionie

Stadion Miejski w Bielsku-Białej

Stadion Miejski w Bielsku-Białej (AGA MORCINEK)

Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 20 rozegra mecz z Angli± na stadionie w Bielsku-Białej. Spotkanie w ramach Turnieju O¶miu Narodów odbędzie się 22 marca.

To pierwszy mecz reprezentacji Polski na zmodernizowanym stadionie w Bielsku-Białej. Obiekt, na którym swoje mecze rozgrywaj± Podbeskidzie Bielsko-Biała i BKS 'Stal' Bielsko-Biała pomy¶lnie przeszedł wizytację przedstawicieli Polskiego Zwi±zku Piłki Nożnej oraz angielskiej federacji piłkarskiej.

- Wiele lat biegałem po boiskach jako sędzia, ale do Bielska-Białej przyjechałem po raz pierwszy. To bardzo ładny, nowoczesny stadion. Posiada wspaniałe zaplecze dla zawodników oraz centrum medyczne. Murawa już dzi¶ jest bardzo dobrze przygotowana, dookoła ¶nieg, a na boisku w Bielsku-Białej jest piękna, zielona murawa. Jestem bardzo mile zaskoczony. Stadion spełnia wymogi UEFA2, czyli może być aren± oficjalnych meczów reprezentacji do lat 21 - powiedział Mirosław Ryszka, członek departamentu szkolenia i rozgrywek międzynarodowych PZPN.

Stadion w Bielsku-BiałejStadion w Bielsku-Białej AGA MORCINEK

W Bielsku-Białej pojawili się również przedstawiciele angielskiej federacji piłkarskiej. Keith Downing, szkoleniowiec reprezentacji Anglii do lat 20 oraz Annabelle Cummins, kierownik zespołu, byli pod wrażeniem zaplecza obiektu miejskiego.

Stadion w Bielsku-BiałejStadion w Bielsku-Białej fot. Jakub Ziemianin (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Więcej zdjęć stadionu w Bielsku-Białej:

Stadion Miejski w Bielsku-BiałejStadion Miejski w Bielsku-Białej AGA MORCINEK

Stadion PodbeskidziaStadion Podbeskidzia AGA MORCINEK

Stadion MiejskiStadion Miejski AGA MORCINEK

Stadion MiejskiStadion Miejski AGA MORCINEK

Stadion MiejskiStadion Miejski AGA MORCINEK

Stadion Miejski w Bielsku-BiałejStadion Miejski w Bielsku-Białej AGA MORCINEK

Zobacz także
Komentarze (5)
Polska U20 - Anglia U20 w Bielsku-Białej
Zaloguj się
  • arni73

    Oceniono 2 razy 2

    Powiększ sobie rozmiar strony albo wrzuć obraz na TV wtedy Ci krzesełka urosn±. Jak się nie mie¶cisz na jednym zawsze możesz kupić dwie miejscówy bywalcu stadionowy. Jedynie do czego można się doczepić to to że nie s± składane.

  • Wojciech Taras

    Oceniono 3 razy -3

    Przecież to jest jaki¶ bubel nie stadion już po zdjęciach widać wy byli¶cie kiedy¶ na stadionie?? a krzesełka koszmar malutkie plastiki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje