Liga Mistrzów. Dani Carvajal nie zagra z Paris Saint-Germain

PETROS KARADJIAS/AP

Obrońca Realu Madryt, Dani Carvajal, nie zagra w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Paris Saint-Germain. Odwołanie w sprawie zawieszenia Hiszpana zostało odrzucone przez UEFA.

Carvajal został zawieszony przez komitet ds. Etyki i Dyscypliny na pocz±tku grudnia ubiegłego roku. Hiszpan podpadł w trakcie meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów z APOELem, kiedy to ewidentnie zwlekał z wyrzuceniem piłki z autu, próbuj±c w ten sposób wymusić otrzymanie żółtej kartki. Była to sprytna zagrywka, ponieważ w przypadku ukarania przyst±piłby do fazy pucharowej z czystym kontem.

Piłkarz został zawieszony na dwa spotkania z powodu niesportowego zachowania. Real Madryt próbował odwołać się od tej decyzji, jednak jego wniosek został oddalony przez UEFA. Oznacza to, że Carvajal nie zagra w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain.

Pierwsze starcie odbędzie się 14 lutego w Madrycie, a rewanż 6 marca w Paryżu. Liga Mistrzów jest ostatni± szans± Realu na uratowanie zupełnie nieudanego sezonu – podopieczni Zinedine'a Zidane'a niemal na pewno nie obroni± mistrzostwa Hiszpanii, odpadli także z Pucharu Króla.

Pjongczang 2018. Małysz: Skoczkowie nie maj± zakazu witania się przez u¶cisk dłoni. Musz± po prostu unikać osób przeziębionych

Komentarze (3)
Liga Mistrzów. Dani Carvajal nie zagra z Paris Saint-Germain
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX