Oficjalnie. Wiadomo, gdzie Polska zagra pierwszy mecz w 2018 roku

Reprezentacja Polski w marcu przyszłego roku rozpocznie przygotowania do mistrzostw świata w Rosji. Drużyna Adama Nawałki swój pierwszy mecz towarzyski rozegra we Wrocławiu, gdzie zmierzy się z Nigerią.

Spotkanie odbędzie się 23 marca przyszłego roku na Stadionie Wrocław. Plan sparingów został oficjalnie potwierdzony przez Polski Związek Piłki Nożnej. Biało-czerwoni w swoim pierwszym przyszłorocznym meczu zmierzą się z reprezentacją Nigerii, trzy dni później zagrają natomiast z Koreą Południową na nowym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Poza wiosennymi spotkaniami, reprezentacja Polski przed mundialem rozegra jeszcze dwa mecze towarzyskie. Jednym z nich będzie sparing z Litwą w Warszawie (12 czerwca). Cztery dni wcześniej drużyna Adama Nawałki zmierzy się z jeszcze jednym rywalem - najprawdopodobniej z Europy lub Ameryki Południowej.

Zobacz także
Komentarze (6)
Oficjalnie. Wiadomo, gdzie Polska zagra pierwszy mecz w 2018 roku
Zaloguj się
  • Rafał Gnap

    0

    Nigeria na stadionie Śląska Wrocław we Wrocławiu 23.03 pr. Korea Południowa w " Kotle czarownic " w Chorzowie 27.03 pr. ( przyszłym roku ) Litwa na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie 12.06 pr. Oraz jeszcze jeden mecz rozegrany zostanie 8 czerwca pr. - no to mamy zaplanowane 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

  • tom4811

    Oceniono 1 raz -1

    na stadionie śląskim wygwizduje się niektórych reprezentantów Polski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje