Reprezentacja Peru chce zagrać mecz towarzyski z Polsk±. Spotkanie odbędzie się w Moskwie?

Reprezentacja Peru jest zainteresowana rozegraniem meczu towarzyskiego z Polsk±. Spotkanie miałoby się odbyć w czerwcu, tuż przed rozpoczęciem mistrzostw ¶wiata w Rosji. Peruwiańczycy chc±, by sparing odbył się w Moskwie.

Reprezentacja Peru może zostać czwartym przyszłorocznym rywalem Polski przed mistrzostwami ¶wiata w Rosji. Przedstawiciele peruwiańskiej federacji zastanawiaj± się nad złożeniem propozycji rozegrania meczu towarzyskiego biało-czerwonym i Belgom. Je¶li spotkanie doszłoby do skutku, miałoby ono zostać rozegrane na stadionie w Moskwie, kilkana¶cie dni przed rozpoczęciem mistrzostw ¶wiata w Rosji.

Nie wiadomo jak na ewentualn± propozycję zareaguj± władze PZPN, ponieważ Zbigniew Boniek jaki¶ czas temu mówił, że chce, aby Polska w okresie przygotowawczym do mundialu wszystkie mecze towarzyskie grała u siebie.

Już teraz wiadomo, że w marcu zespół Adama Nawałki zmierzy się z Nigeri± i Kore± Południow±. Mecze zostan± rozegrane na Stadionie ¦l±skim w Chorzowie, a także na stadionie we Wrocławiu. Znany jest również pierwszy czerwcowy rywal Polaków. Będzie to reprezentacja Litwy, z któr± biało-czerwoni grali towarzysko również przed Euro 2016.

Komentarze (8)
Reprezentacja Peru chce zagrać mecz towarzyski z Polsk±. Spotkanie odbędzie się w Moskwie?
Zaloguj się
 • Paweł Białek

  Oceniono 5 razy 1

  Nie można już k..rwa napisać normalnego tytułu Peru chce zagrać z Polsk±. Każdy tytuł artykułu na tym popiepszonym portalu to j..bany clickbait. Rzygać mi się chce gdy widzę wasz± stronę

 • ja5569

  Oceniono 3 razy 1

  A co zlego w meczu w Moskwie? Jesli tylko Rosjanie sie zgodza...

 • Klasa Pierwsza

  Oceniono 3 razy 1

  Bartosz Rzemiński kopiuje newsy z Onetu. Jak ci nie wstyd chłopie? To jest dziennikarstwo wg ciebie? Bo wg mnie to raczej działanie typu ctrl c ctrl v. No cóż jedni s± dziennikarzami a inni kseroboyami :)

 • Bogdan Jurak

  0

  Paweł białek Brawo ja już kiedy¶ pisałem na ten temat.Nikt pismaków nie chce ustawić.Niekonkretni ludzie więcej nie zajrzę na tę stronę

 • darren.p

  Oceniono 4 razy 0

  Gdzie ten mój ulubiony portal GW z przed wielu lat . No gdzie?! A konto, z którego piszę ma ok. 20 lat. :(

 • darren.p

  Oceniono 2 razy -2

  Chyba już nie ma sensu komentować tekstów "dziennikarzy GW"??? .Dno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX