Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tomasz Hajto będzie miał własny program? Nietypowa propozycja

Podczas niedzielnego programu "Cafe Futbol" Tomasz Hajto otrzymał nietypową propozycję. Selekcjoner reprezentacji U-21 Czesław Michniewicz stwierdził, że były reprezentant Polski powinien prowadzić autorski program.

Temat od razu podchwycił gospodarz programu Mateusz Borek, który stwierdził, że program powinien mieć nazwę "Truskawka TV". Na czym miałaby polegać rola Hajty?

- Tomek, idąc do programu miałem taką myśl. Oczywiście wszystko to mówię w dobrej wierze. Uważam, że masz trochę czasu, są techniczne możliwości z Polsatu i PZPN-u. Ty jako człowiek, który grał na wysokim poziomie w klubie i reprezentacji, żebyś pokazał dziesięć ćwiczeń Tomasza Hajty. Z Twoim komentarzem: "Nie idź na raz, obróć się" - zaproponował Michniewicz.

"Polski Mourinho" uważa, że Hajto i inni byli reprezentanci Polski jak np. Piotr Świerczewski, mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby móc przekazać młodemu pokoleniu technikę ćwiczeń i kilka rad boiskowych.

Oczywiście propozycja Michniewicza była raczej żartobliwa, ale wydaje się, że Hajto nie musiałby się raczej obawiać o oglądalność. Były stoper m.in.: Schalke 04 i Southampton obecnie komentuje mecze dla Polsatu, a jego oryginalny styl relacjonowania sprawił, że został bohaterem internetu.

Więcej o:
Komentarze (14)
Tomasz Hajto będzie miał własny program? Nietypowa propozycja
Zaloguj się
 • mikolaj.plank

  Oceniono 3 razy 3

  Mam pierwszego gościa. Pauleta!

 • oko-85

  Oceniono 3 razy 3

  super sportowy news godny tego portalu.... w sam raz na główna.... piszecie dla gimbusow

 • Tadeusz Baranowski

  Oceniono 1 raz 1

  Hajto powinien w pierwszej kolejności swoje sprawy karne, a następnie pójść do szkoły

 • teaearlgrey

  Oceniono 1 raz 1

  Ten program powinien nazywać się "Futbol inaczej!"

 • Sebastian Paw

  Oceniono 1 raz 1

  Pan Hajto zabił na pasach kobietę.Nie odpowiedział za to w żaden sposób...

 • Tomasz Werner

  0

  Oglądałem.Zatanawiali sie jakby ten program ewentualnie nazwac.I Borek Twittera przeczytal propozycje"Pauleta zagran"Hajto sie oburzyl bardzo.Nie ma dystansu ,szkoda.

 • Piotr Kubala

  0

  Sportowo zawsze na topie wie co jak kto i gdzie szczegolnie jesli chodzi o Niemcy.Zarty tez sa spoko najlepsze kiedy sam Hajto nie wie ze to co powiedzial rozsmieszylo pol Polski takie spontany.

 • reky

  Oceniono 2 razy 0

  Taka teraz moda.
  Nie matura, lecz chęć spora zrobi z ciebie ....redaktora!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX