Teodorczyk obejrzał czerwoną kartkę! Potem wszedł do szatni i... wyładował złość [WIDEO]

W 19. kolejce Jupiler League Anderlecht przegrał 1:3 z Charleroi. Antybohaterem meczu został Łukasz Teodorczyk, który obejrzał czerwoną kartkę.

W 16. minucie gola strzelił Kaveh Rezaei, który wykorzystał rzut karny. Trzynaście minut później trener Anderlechtu zmienił kontuzjowanego Adriena Trebela i wpuścił Teodorczyka.

Wejście Polaka wiele nie pomogło, bo Charleroi zdobyło kolejne dwie bramki. Pomiędzy 81. a 85. minutą Anderlecht strzelił gola, a napastnik obejrzał dwie żółte kartki... Gdy schodził do szatni, kamery na stadionie zarejestrowały takie nagranie:

Zdenerwowany Polak wchodzi do szatni i głową uderza w drzwi...

Nic dziwnego, że stracił nerwy. To był jego kolejny słaby mecz. W tym sezonie zagrał w piętnastu meczach, ale strzelił tylko trzy gole.

Dla drużyny Heina Vanhaezebroucka porażka z Charleroi oznacza czteropunktową stratę do tego zespołu i dziesięciopunktową do lidera z Brugii.