Baraże o mundial. Wiadomo, że nic nie wiadomo. Remis w dwóch meczach

Zakończyły się pierwsze mecze barażowe o awans do mundialu. Peru zremisowało z Nową Zelandią (0:0), a Australia nie zdołała wygrać z Hondurasem (0:0).

W pierwszym meczu barażowym między Peru a Nową Zelandią żadnej z drużyn nie udało się przybliżyć do awansu na mundial. Peru zremisowało na wyjeździe 0:0. W drużynie z Ameryki Południowej zabrakło Jose Paolo Guerrero, czyli największej gwiazdy zespołu. 

Peru miało przewagę, ale nie zdołało udokumentować tego bramką. Drużyny mają przed sobą jeszcze rewanż i Nowa Zelandia może się pokusić o małą niespodziankę. 

Honduras z Australią też na zero

Honduras zremisował w San Pedro Suli z Australią 0:0 w pierwszym meczu barażowym o awans do piłkarskich mistrzostw świata. Australia była zdecydowanie lepszą drużyną, ale nie zdołała udokumentować tego bramką. 

Honduras zaatakował odważniej, gdy na boisku pojawił się znany z Polski Carlo Costly, ale ataki gospodarzy były zbyt anemiczne by zagrozić bramce Kangurów. 

Rewanż w przyszłą środę w Sydney

Quiz dla długodystansowców. 100 pytań ze sportu, zaproś rodzinę i znajomych do rozwiązywania!
1/100Ile wyścigów Formuły 1 wygrał Robert Kubica?
Zobacz także
Komentarze (4)
Baraże o mundial. Wiadomo, że nic nie wiadomo. Remis w dwóch meczach
Zaloguj się
 • cal13

  Oceniono 1 raz 1

  Peru - Nowa Zelandia = Peru jest 10-te w rankingu FIFA a Nowa Zelandia jest 122-ga. Wiec jeśli Nowa Zelandia awansuje to NIE będzie MAŁA niespodzianka.

 • rafikman

  Oceniono 1 raz -1

  Liczę na to że Peru i Australia awansują bo oglądanie na MŚ Hondurasu czy Nowej Zelandii tak samo byłoby emocjonujące jak oglądanie Polski, Irlandi Północnej czy Albanii.

 • djarev

  Oceniono 1 raz -1

  Skoro faworyci remisują na wyjazdach mając boiskową przewagę, to wszystko jest prawie wiadome.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje